Dudziak, Soyka i inni na „koncercie w słusznym celu”

12 września o g. 18.00 w Studio Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego ul. Modzelewskiego 59 niebywała gratka! Dudziak, Soyka, Skarżyński, Kopeć i inni. Koncert w słusznym i ważnym celu. Artyści zagrają na rzecz osób niepełnosprawnych.

Koncert #ArtyściDlaNiepełnosprawnych organizują – w ramach projektu #OkragłyStół #PolacyDlaNiepełnosparwnych – Fundacja Pomóż Innym i Fundacja Polonia Union wraz z partnerami, którymi są: Fundacja Pomóż Innym, Fundacja Pomocna Dłoń, Fundacja Emanio Arcus, Fundacja Nowa Wieś oraz Światowy Kongres Polaków

Zapraszamy również do współpracy w #OkrągłymStole #PolacyDlaNiepełnosprawnych i w Federacji Organizacji Pozarządowych ds. Osób Niepełnosprawnych (w organizacji).

Celem projektu jest współpraca organizacji pozarządowych dla niesienia pomocy niepełnosprawnym. a w pierwszej kolejności pomoc w odbudowie
zniszczonego przez pożar domu niepełnosprawnych podopiecznych Fundacji Pomocna Dłoń.

Kupując bilet przez Internet https://polskieradio.bilety24.pl/nfrontbuy/buy/id/261625/ref/b24_polskieradio/lang dokładamy cegiełkę do odbudowy zniszczonego po pożarze w grudniu 2018 r. domu dla niepełnosprawnych intelektualnie osób w Warszawie Wawrze ul. Odrębna 10.

Jeśli nie możesz być na tym historycznym koncercie, możesz przekazać swą cegiełkę na odbudowę, wpłacając na składkę internetową. Link do składki https://pomagam.pl/2kfh5nqy

Więcej informacji na stronie fb Polacy Dla Niepełnosprawnych oraz https://www.facebook.com/watch/?v=387959515433740

 

One thought on “Dudziak, Soyka i inni na „koncercie w słusznym celu””

 1. Pragnę podziękoważ Szanownej Redakcji za pomoc w upowszechnieniu informacji o naszej obywatelskiej Inicjatywie a zarazem podzielić się naszymi obywatelskimi odczuciami. Było to poczucie więzi i bliskości, jakie z reguły panuje na Koncertach.
  Tym razem ono zaqowocowało wieloma nowymi inicjatywami.
  #ArtyściDlaNiepełnosprawnych w swym koncercie ofiarowali nam wszystkim nie tylko to , o co mają najcenniejszego – dar swojego wielkiego muzycznego talentu.
  Tym razem ich muzyka i śpiew potrąciła struny naszej ludzkiej wrażliwości i kreatywności tak mocno, ze pojawiła sie zwiększona gotowość do podawania sobie wzajemnie pomocnej dłoni.
  Wielcy Polacy podali sobie pomocną dłoń i nawiązali braterską więż ponad podziałami i ponad granicami, a także ponat barieramu zdrowotnymi.
  #PolacyDlaNiepełnosprawnych, #ArtyściDlaNiepełnosorawnych
  #PrawnicyDlaNiepełnosprawnych
  W ślad za Wielkimi Artystami z sercem Prawnicy z sercem niosą pomoc w ludzkich tragediach i uwikłaniach prawnych.
  Można zgłaszać się do Międzynarodowego Zespołu Interwencyjno-Prawnego #PrawnicyDlaNiepełnosprawnych Tel.603996408
  swiatowy.kongres.polakow@gmail.com
  http://www.dpspomocnadlon.pl
  http://www.swiatowykongrespolakow.pl

  DZIĘKUJĘ JESZCZE RAZ takze w imieniu organizatorów Szanownej Rerdakcji, która zawsze wspiera pionierskie inicjatywy i społeczną funkcję biznesu, bez którego sposorskiej pomocy nie można nawet marzyc o organizacji tego typu wydarzeń charytatyuwnych.
  Współorganizator
  Krystyna Krzekotowska
  Wykładowca Uczelni Łazarskiego
  Wiceprezes Światowego Kongresu Polaków
  Członek Zarządu Fundacji Pomocna Dłoń

  P.S. Mimo ogromu poświęceń ze strony organizatorów i artystów Koncertu Charytatywnego , zgromadzone na cele charytaywne fundusze to zaledwie kropla w morzu potrzeb.

  Dlatego będziemy wdzięczni za dalszą pomoc i upowszechnianie informacji o składce internetowej na odbudową spalonego domu niepełnosprawnych podopiecznych Fundacji Pomocna Dłoń w Warszawie Wawrze ul. Odrebne 10.

  A może ktoś mógłyby ofiarować materiały budowlane lub robociznę, aby zdążyć z pomocą dla pogorzelców przed zimą.

  Cegiełkę na odbudowę można ofiarować wpłacając na składkę internetową.
  Link do składki https://pomagam.pl/2kfh5nqy

  Darczyńcy mogą uzyskać bezpłatną pomoc prawną w sprawach mieszkaniowych od specjalistów w tej dziedzinie prawa, wykładowców Uczelni Łazarskiego.
  tel 603 996 408 swietowy.kongres.polakow@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *