Koncert „Solidarni z Wuhan” pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Solidarni z Wuhan

Jeden wirus – nomen omen koronawirus – zagraża całemu światu. Dziś w epicentrum walki z epidemią są Chiny. Ludzie łączą się w budowie wielkiego muru zdrowia i życia. Przyłączmy się i my, okażmy solidarność w różny sposób.

Samorząd gospodarczy zaprasza na koncert charytatywny „Solidarni z Wuhan” w Filharmonii Narodowej w Warszawie, 27 lutego (czwartek) br. o godz. 19:00.

Wystąpią artyści: Adam Wolski (solista Golden Life), Vadim A. Brodski, Julia Gąsiorkiewicz, Maria Pomianowska, Jan Wojdak, Marta Zalewska, 8 Hands Quartet, Anna Krysztofiak, 2Late.

Koncert poprowadzi Jarosław Kret.

Patronat nad wydarzeniem – koncertem i akcją pomocy „Solidarni z Wuhan” – objął Polski Komitet Olimpijski! Na widowni Filharmonii Warszawskiej w geście solidarności z potrzebującymi pojawią się gwiazdy sportu, medaliści olimpijscy.

Koncertem chcemy zwrócić uwagę na fakt, że w obliczu zagrożenia epidemiologicznego wszyscy jesteśmy równi. Wirus nie zna granic, nie wybiera i atakuje tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy, zwłaszcza najsłabszych. Nie omijajmy obojętnie problemu tylko dlatego, że zaistniał 8 tysięcy kilometrów od nas

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na zakup masek ochronnych i materiałów higienicznych na potrzeby personelu medycznego pracującego w polowych szpitalach w Wuhan.

Zapraszamy Państwa redakcje do współpracy przy organizacji i promocji przesłań tego koncertu.

Zgłoszenia przyjmujemy online
http://solidarni.szef.co/formularze/koncert-media

Sprzedaż biletów przez portal www.bilety24.pl:
https://www.bilety24.pl/koncert/solidarni-z-wuhan-58630?id=291803

Bilety można dostać również w kasie biletowej Filharmonii.

Dołącz do sztafety pomocy!cz do sztafety pomocy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *