Study press do Gruzji – komunikat

Już dzisiaj wiadomo, że Departament Turystyki i Wypoczynku Autonomicznej Republiki Adżarskiej trafił w promocyjną dziesiątkę, proponując wyjazd do Batumi. Zainteresowanie Gruzją przedstawicieli polskich mediów przerosło ich oczekiwania.

W najbliższych dniach do dziennikarzy, których akredytacja została przyjęta, zostanie wysłany komunikat. Biorąc pod uwagę tak dużą liczbę zgłoszeń, zapowiadamy organizację kolejnego study press do Gruzji na przełomie września i października.

Naszym staraniem będzie organizacja kolejnych wyjazdów dziennikarskich. W najbliższych miesiącach będziemy informowali o takich inicjatywach.

Przypominamy, że Stowarzyszenie Polskich Mediów nie jest organizatorem wyjazdu, ani też nie decyduje o składzie delegacji.

Możemy jedynie rekomendować organizatorom wybór uczestników wyjazdu spośród aktywnych członków SPM (Art. 13 STATUTU STOWARZYSZENIA POLSKICH MEDIÓW http://polskiemedia.org/statut/) oraz dziennikarzy publikujących materiały z wyjazdów studyjnych.

Zapraszamy także do członkostwa w Stowarzyszenie Polskich Mediów, deklaracja członkowska dostępna jest on-line: http://polskiemedia.org/czlonkostwo-spm/

Roczna składka członkowska wraz z legitymacją prasową wynosi 80 zł.

One thought on “Study press do Gruzji – komunikat”

  1. Skoro wyjazd do Gruzji jest adresowany do członków Stowarzyszenia Dziennikarzy to nie rozumieniem dlaczego dostaje ofertę mailową adresowaną do biura podróży.
    Więc czy właściciel biura podróżny może wziąć w tym wyjeździe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *