Study-press do Kijowa, 18 kwietnia 2016 r.

W związku ze zwiększeniem ilości rejsów pomiędzy Warszawą a Kijowem, Ukraińskie Linie Lotnicze UIA mają przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w jednodniowym wyjeździe studyjnym do Kijowa, jednego z najstarszych miast Europy Wschodniej, który odbędzie się 18 kwietnia 2016 roku.

Zainteresowanych dziennikarzy tym wyjazdem zapraszamy do akredytacji on-line:
http://uia.szef.co/formularze/akredytacja/

Przypominamy, że zaproszenie jest skierowane do aktywnych zawodowo dziennikarzy.

Celem wyjazdu jest promocja nowo uruchomionego, wczesnoporannego połączenia UIA pomiędzy Warszawą i Kijowem. Samolot będzie wylatywał z Warszawy do Kijowa o 6.00 rano jako PS804. Rejs powrotny z Kijowa – planowo 20.00 jako PS803.

Do końca kwietnia nowe rejsy będą latać 4 razy w tygodniu a od maja 5 razy w tygodniu.

Pasażerowie biznesowi będą mieli możliwość załatwienia swoich interesów w Kijowie w ciągu jednego dnia, bez konieczności korzystania z noclegu.

Korzystającym z rejsu PS804, Ukraińskie Linie Lotnicze oferują szybkie i wygodne połączenia tranzytowe do portów regionalnych na Ukrainie, jak np. do Lwowa, Charkowa czy Odessy, ale także do Nowego Jorku, Pekinu, Tel Avivu oraz wielu stolic europejskich, jakich jak Amsterdam, Londyn, Rzym, Wiedeń, Stambuł czy Zurich.

W programie zaplanowaliśmy krótką wycieczkę po kijowskim lotnisku Borispil oraz zapoznanie się z nowoczesną infrastrukturą portu do obsługi samolotów, pasażerów i bagażu.

Zostanie pokazana nam część tranzytowa, która umożliwia pasażerom szybki i bezpieczny transfer, udogodnienia dla pasażerów, np. podczas krótkiego transferu lub dla tych, którzy muszą spędzić na lotnisku kilka godzin.

Następnie zaprosimy Państwa na kilkugodzinną wycieczkę po Kijowie, podczas której zwiedzimy Sofijski Sobór, Cerkiew św. Michała, Majdan Niezależności i ulicę Chreszczatyk, Sobór Mądrości Bożej oraz, jak czas pozwoli, centrum Sztuki Pinczuk i Andriyivsky Uzviz, gdzie poczęstowani będziecie Państwo późnym obiadem.

Po obiedzie przejedziemy do centrum handlowego Ocean Park, aby zachęcić Państwa do zakupów w związku z tanią hrywną – po, wbrew pozorom, nie tylko wódkę, piwo i papierosy…

Ok. godz. 18.00 wyruszymy z  powrotem na lotnisko, aby odprawić sie na rejs PS803, wylatujący o 20.00 do Warszawy.

Prosimy o akredytację do 2 kwietnia 2016 r.

Prosimy pamiętać o ubezpieczeniu na czas podróży a także konieczności posiadania ważnego paszportu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *