3,2,1 START! Festiwal TRÓJKA GÓROM

Środek regionalnych ferii szkolnych zapowiada nam się przepysznie. Nie tylko, że OGROMNA góra rozrywki, za sprawą Festiwalu TRÓJKA GÓROM i Mistrzostwom Polski w Rzeźbie ze Śniegu i Lodu. Także karnawałowe atrakcje sprawią, że będzie, oj będzie co robić. To jednak nie wszystko – tej ciepłej, niezbyt śnieżnej zimy mamy już dosyć i zamówiliśmy śnieg :). Właśnie sypie. I to chyba jest najwspanialsza wiadomość tygodnia.
Zapraszamy do lektury i zaplanowania czasu tak, aby skorzystać z jak największej puli tego, co przygotowaliśmy w Szklarskiej Porębie.

Rozpoczynamy oczywiście od…

FESTIWALU TRÓJKA GÓROM
Szklarska Poręba 13-16 lutego 2020

Jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w okolicy: spotkania ze znanymi i lubianymi dziennikarzami Programu III Polskiego Radia, rozmowy z gwiazdami sceny muzycznej, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz dyskoteki i trójkowe audycje na żywo, koncert, czyli po prostu Trójka Górom!

Podczas festiwalu gościć będziemy m.in. Katarzynę Figurę, Piotra Fronczewskiego, Ralpha Kamińskiego i Sambora Dudzińskiego. Nie zabraknie kultowych audycji jak Lista Przebojów Programu III czy Zapraszamy do Trójki. Trójce Górom towarzyszyć będą Mistrzostwa Polski w Rzeźbie ze Śniegu i Lodu.

Głównym sponsorem festiwalu jest NORWESKA DOLINA. Wspierającymi są BLUE MOUNTAIN RESORT oraz INTERFERIE SPORT HOTEL BORNIT SZKLARSKA PORĘBA.

RALPH KAMINSKI • koncert
Wyjątkowe widowisko, którego nie warto przeoczyć! W ramach Festiwalu TRÓJKA GÓROM koncert w Blue Mountain Resort przy ul. 1 maja 51.
Sponsorem koncertu BLUE MOUNTAIN RESORT.

Mistrzostwa Polski w Rzeźbie ze Śniegu i w Lodzie
14-15 lutego 2020 r. na Skwerze Radiowej Trójki w Szklarskiej Porębie. Konkurs śnieżnych rzeźb dla amatorów i plastyków-rzeźbiarzy.

Zaczytane walentynki
W tym szalonym dniu Blue Mountain Resort zaprasza na ZACZYTANE WALENTYNKI! Gościem specjalnym będzie dziennikarka Monika Zamachowska. Uroczyście otworzy 14 lutego 2020 r. o godzinie 16 biblioteczkę swojego imienia. Znajdziecie w niej książki szczególnie lubiane i polecane przez Panią Monikę.

Gala ślubna
Wyjątkowa, pierwsza w regionie, Gala ślubna w Blue Mountain Resort, 15 lutego w godzinach 12-18.

Nie bądź SAM-A! Będzie SAM-BA!
Noc karnawałowa z atrakcjami i niespodziankami w odcieniu blue, 15 lutego od godz. 20 w Blue Mountain Resort.

O pięknie życia
Wernisaż wystawy fotograficznej w jeleniogórskiej galerii BWA 14 lutego, o godz. 17. przy ul. Długiej 1 w Jeleniej Górze.

Widzimy się w Szklarskiej Porębie!

Więcej informacji na http://www.szklarskaporeba.pl/wydarzenia/kalendarz-wydarzen/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *