e-Izba Digital Talks – nowy format online Izby Gospodarki Elektronicznej

Ostatnie miesiące dla każdego biznesu są wyzwaniem. Długa lista niewiadomych powoduje pojawianie się coraz większej liczby pytań. Porad i inspiracji najlepiej szukać u ekspertów oraz praktyków z branży, dlatego też Izba Gospodarki Elektronicznej rusza z inicjatywą e-Izba Digital Talks – nowym formatem spotkań i dyskusji biznesowych.

e-Izba Digital Talks to dyskusje w digitalu o digitalu – i nie tylko. Lekka forma rozmowy o biznesie obejmująca strategię, trendy, wyzwania dla branży i pytania od oglądających. Każdy odcinek e-Izba Digital Talks skupia się na osobnym temacie przewodnim, a wszystko to odbywa się na żywo, poprzez transmisję online.

Pierwszy odcinek e-Izba Digital Talks – 19 maja o godzinie 15:00.

Tematem przewodnim będzie: Marketing w dzisiejszej rzeczywistości cyfrowej w ujęciu e-commerce.

REJESTRACJA

Wstrzymywać działania marketingowe i działać w obszarze CSR, czy jednak nie zamrażać budżetów i działać? Co stanie się z reklamami za duże miliony, które nie doczekały się emisji. Kto poniesie koszt? Dom mediowy, klient? Czy kreacja straci na wartości czy się wzmocni? Czy obecnie tylko reklama performance się liczy? Czy mamy do czynienia z koronamarketingiem? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w pierwszym odcinku e-Izba Digital Talks – Marketing w dzisiejszej rzeczywistości cyfrowej w ujęciu e-commerce. Dyskutować będą stratedzy firm marketingowych, domów mediowych a także osoby odpowiedzialne za marketing w e-sklepach.

Odcinek e-Izba Digital Talks poprowadzi Paweł Oksanowicz, dziennikarz Muzo.fm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *