Expedii sposób na zarobek na COVID-19

Expedia Group

Expedia Group

Grupa Expedia wygospodarowała około 275 milionów USD, aby pomóc partnerom z szeroko rozumianej branży turystycznej. Grupa wpadła na pomysł jak przetrwać załamanie z powodu  COVID-19.

Program finansowy  obejmuje szereg  inicjatyw wspierających ożywienie w branży. Mają one pomóc partnerom i małym sieciom w odbudowie działalności i przyciągnięciu gości. Konkretnie ta Inicjatywa pomocowa obejmuje 250 milionów USD na kredyty marketingowe i ulgi finansowe.

Expedia zmniejszy też prowizję za wszystkie nowe rezerwacje dokonane w trzymiesięcznym okresie obowiązywania programu. Uczyni tak niezależnie od faktycznych dat pobytu. Ponadto grupa przedłuża warunki płatności prowizji za rezerwacje do 90 dni, aby zapewnić dodatkową ulgę finansową.

Na promocję rezerwacji za pośrednictwem Expedii dział reklamowy firmy otworzył fundusz wartości 25 milionów USD.  Głównym celem promocji jest  przeprowadzenia globalnej  kampanii marki.

Co więcej, aby pomóc pracownikom wyjść  z kłopotów, grupa Expedia stworzyła bezpłatny program szkoleniowo-edukacyjny Expedia Group Academy. Oferuje on rozwój umiejętności poprzez moduły szkoleniowe online i treści na żywo prowadzone przez ekspertów merytorycznych firmy i liderów branży turystycznej.

Grupa stworzyła również nową funkcję edukacyjno-informacyjną dla partnerów hotelowych na świecie. Ma ona zapewnić środki zdrowotne i higieniczne  i zwiększyć zaufanie konsumentów.

Nie są to jednak działania charytatywne i fundusze bezzwrotne. Zainwestowane  środki Expedia odbierze z nawiązką. W postaci zwiększonej prowizji za rezerwacje przekraczającej 25 procent. Będzie ona większa niż oprocentowanie w bankach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *