Górnolotni 2020. Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Góry

Góry

Ten festiwal od ponad 10 lat przyciąga miłośników przygody, adrenaliny i prawdziwych wyzwań. W imprezie biorą udział najwybitniejsi wspinacze, himalaiści, biegacze górscy, skialpiniści, pisarze i filmowcy. Spotykają się w jednym miejscu po to, by opowiedzieć swoje niesamowite historie i zainspirować innych do działania. Wszystkich miłośników gór zapraszamy w dniach 24-26 stycznia br. do Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, gdzie odbędzie się Festiwal Górnolotni 2020.

Festiwal Górnolotni skupia pasjonatów turystyki górskiej i aktywnego spędzania wolnego czasu. W Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie przez trzy dni (24-26.01) swoje historie będę opowiadać znani wspinacze, alpiniści, himalaiści oraz miłośnicy ekstremalnych przygód.

Organizatorzy zaplanowali, by każdy uczestnik wydarzenia znalazł coś dla siebie. Nie zabraknie interesujących spotkań, wystaw, fascynujących książek, filmów i inspirujących warsztatów. Pewne jest, że podczas festiwalu zobaczymy obrazy przepełnione adrenaliną, walką z żywiołami oraz przeciwnościami losu. Poznacie, co to prawdziwa przyjaźń, hart ducha, zapach przygody, szczęście, a wszystko to okraszone odrobiną szaleństwa.

Gośćmi festiwalu będą ludzie, dla których góry to sens życia. Podczas wydarzenia spotkamy Janusza Majera, Piotra Snopczyńskiego, Kacpra Tekieli, Gilberto Merlante, Tomka Kozłowskiego, Bartosza Malinowskiego, Agnieszkę Dziadek, Barbarę Prymakowską, Jana Muskata i Bogusława Hynka.

Zaplanowano pokaz następujących filmów: „Ostatnia góra”, „Magnetic Mountains” oraz „Ikigai – Japońskie szczęście”.

Ponadto uczestnicy zobaczą fantastyczne wystawy, a także będą mogli wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami.

(UMWM)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *