Tour Salon 2018 – świetne oferty wystawców, merytoryczna jakość i emocje

Tour Salon 2018Podczas zbliżających się targów turystycznych Tour Salon, które odbędą się w dwóch pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich, w dniach 9-11 lutego 2018 roku spotkają się przedstawiciele rynku turystycznego w Polsce, a także miłośnicy podróżowania. To będzie prawdziwe spotkanie ludzi podróżniczego biznesu i pasjonatów.

Dwa pawilony, dwie sceny – Mała (w paw. 7) i Duża (w Alei Lipowej), sale konferencyjne, zarejestrowane bezpłatne akredytacje dla profesjonalistów oraz bilety on-line kupowane przez szeroką publiczność już od listopada świadczą o dużym zainteresowaniu targami Tour Salon 2018.

Tour Salon się zmienia i staje się miejscem profesjonalnych spotkań branży, jak również podróżniczym show. Organizatorzy targów zadbali o część merytoryczną dla profesjonalistów, którzy w tym roku zmierzą się z nową ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, która już w lipcu wchodzi w życie.

Tour Salon 2018

Temat ten będzie poruszony w piątek. Tuż po uroczystym otwarciu targów Tour Salon odbędzie się „Debata – nowe zasady dla turystyki”. W wydarzeniu zorganizowanym wraz z „RynkiemTurystycznym”zostaną zaprezentowane najważniejsze założenia nowych przepisów oraz będzie czas na wyjaśnienie wątpliwości. Wśród zaproszonych ekspertów będzie przedstawiciel Ministerstwa Sportu i Turystyki. Targi w Poznaniu będą pierwszym, po podpisaniu ustawy, miejscem do zadania pytań reprezentantowi resortu i rozmowy na temat przepisów w gronie specjalistów.

Biznes Planner Tour Salonu

– W tym roku również uruchamiamy Biznes Planner Tour Salon, platformę do umawiania biznesowych spotkań na targach – wyjaśnia Maria Kowalska, dyrektor targów. –To wygodne dla profesjonalistów narzędzie jest już będzie dostępne on-line i pozwoli na zaplanowanie czasu na targach co do minuty.

Tour Salon Blog Meeting

Po raz czwarty do Poznania przyjadą blogerzy na Tour Salon Blog Meeting. W sobotę, podczas specjalnego spotkania nawiążą oni bezpośrednie kontakty z reprezentantami branży. Za każdym razem strony są chętne do spotkań, gestorzy bazy noclegowej, regiony, miasta i inne podmioty oferujące usługi turystyczne doceniają coraz bardziej taką formę współpracy i promocję w internecie, a blogerzy są profesjonalnie przygotowani do rozmów. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wystarczy rejestracja na stronie www.tur-salon.pl w zakładce Tour Salon Blog Meeting.

Tour Salon 2018

Spotkania z podróżnikami

Na targach odbędą się spotkania z podróżnikami – Katarzyną Pakosińską, Adamem Wajrakiem, JackiemHugo-Baderem, Jarosławem Kuźniarem. Informacja o gościach rozchodzi się pasjonatów dobrych opowieści o podróżach i przyciąga magnes jeszcze więcej zwiedzających.

Muzyczna podróż

Uczestnicy Tour Salonu wybiorą się w muzyczną podróż podczas Koncertu Dookoła Świata. Będzie to prolog do wielkiego Visual Concert – koncertu muzyki filmowej i epickiej, który odbędzie się 11 lutego (niedziela) w poznańskiej Hali Arena. Będzie to nieformalne zwieńczenie tegorocznej edycji. Cały czas można kupować na bilety na wydarzenie.

Konkursy i nagrody

Jak przystało na święto turystyki, Tour Salon jest miejscem, w którym celebrowane są jubileusze, wręczane nagrody i wyróżnienia. Po raz drugi na Tour Salonie poznamy laureatów konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej „New Tech – New Travel”. W Poznaniu odbędzie się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Touroperator Roku 2017. Dowiemy się tam, który touroperator zwycięży w siódmej edycji konkursu. Również podczas lutowej edycji Tour Salonu zostaną Róże Regionów, nagrody przyznawane przez Wiadomości Turystyczne.

Więcej informacji o targach www.tour-salon.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *