Trójka bez Wojciecha Manna: To ja podejmę decyzję

„Postanowiłem, że to ja podejmę tę decyzję, a nie ktoś za mnie” – powiedział Mann w środę „Gazecie Wyborczej”.

Mann we wtorek nie pojawił się w audycji „W tonacji Trójki”. Zapowiedział, że więcej już jej nie poprowadzi. Był autorem wtorkowych wydań razem z Anną Gacek, z którą Polskie Radio rozstało się w poniedziałek. Zamiast „W tonacji Trójki” we wtorek nadano dłuższe wydanie programu „Muzyczna poczta UKF”.

Mann był również gospodarzem piątkowego „Zapraszamy do Trójki”, a także audycji: „Manniak po ciemku” i „Piosenki bez granic”.

Wojciech Mann z Trójką był związany od końca lat 60. Swoją decyzję przekazał „Gazecie Wyborczej”.

Decyzję Manna skomentowała na Facebooku Anna Gacek: „Wojtku, jesteś – nigdy w czasie przeszłym – moją najlepszą radiową przygodą. To jest zaszczyt, pracować z Tobą, śmiać się z Tobą, nie zgadzać się (tylko muzycznie) z Tobą, śmigać po najwyższych poziomach błyskotliwości, by Ciebie tam spotkać, by Tobie dorównać” – napisała dziennikarka.

źródło: press.pl
foto: Facebook @annaagnieszkagacek

Komentarze

  1. Dla obecnej władzy liczy się tylko ich strach. Inteligencja i poczucie humoru to dla nich największe zagrożenie. Mali, głupi ludzie się tego boją. Bez Pana Wojtka już nic nie będzie takie samo Ale przeżyliśmy komunistów, doczekamy się tez ich końca. Panie Wojtku, szacunek:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *