W Poznaniu o sztuce podróżowania

Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON

Jubileuszowe, 30. Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON to spotkanie całej branży turystycznej, oferty turystyczne z Polski i zagranicy, konferencje, szkolenia i warsztaty dla profesjonalistów oraz liczne atrakcje dla szerokiej publiczności.

Festiwal podróżników

Gośćmi specjalnymi edycji 2019, w ramach Festiwalu Podróżników TOUR SALON, będą m.in. Miłka Raulin – najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi, Jarosław Kuźniar – dziennikarz i podróżnik, Tomasz Zubilewicz – znany prezenter pogody i autor przewodników po Polsce, Szymon Radzimierski – idol najmłodszych globtroterów oraz Mateusz Waligóra, który samotnie przeszedł mongolską część pustyni Gobi.

Spotkania ekspertów

Już pierwszego dnia targów odbędzie się m.in. panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli Polskiej Izby Turystyki, na którym podsumowane zostanie pierwsze 6 miesięcy obowiązywania nowej dyrektywy zmieniającej zasady prowadzenia działalności w sektorze turystycznym. Eksperci m.in. spróbują dokonać analizy tego co się sprawdziło, a co nadal budzi wątpliwości.

Podczas TOUR SALON 2019 pod lupę pójdą też zagadnienia marketingowe. Podczas prelekcji Grupy docelowe w turystyce, eksperci omówią m.in. elementy, które mają wpływ na podejmowanie decyzji zakupowych przez klientów. Przedstawią także najważniejsze segmenty w sektorze turystyczny i zaprezentują charakterystykę polskiego turysty oraz jego proces zakupowy w internecie. Kontynuacją tego spotkania będzie prelekcja na temat komunikacji z klientami i zarządzania opiniami w sieci.

Influencerzy, blogerzy i cały ten internet

Organizatorzy TOUR SALON już od pięciu lat kreują płaszczyznę do współpracy z blogerami. W tegorocznej edycji wydarzenia ponownie wezmą udział blogerzy, którzy podróżują po Polsce oraz poza jej granicami. Będzie można z nimi porozmawiać w specjalnie stworzonej przestrzeni w sobotę, 2 lutego 2019 od godz. 10.30.

Więcej informacji na www.tour-salon.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *