Wakacyjna oferta a&o: Bezpieczeństwo i higiena najwyższym priorytetem

a&o

a&o

– Wszyscy bardzo szybko zdaliśmy sobie sprawę, że z powodu pandemii wiele rodzin będzie musiało całkowicie zrezygnować z letnich wakacji w tym roku lub zorganizować je w zupełnie inny sposób – wyjaśnia Chief Marketing Officer Phillip Winter. Musieliśmy przygotować ofertę, która pozwoliłaby na odpoczynek, pomimo koronawirusa. Priorytetowe stały się dla następujące kwestie: bezpieczeństwo, ochrona zdrowia, elastyczność, łatwość rezerwacji i niska cena. Rezultatem jest letnia oferta specjalna a&o w cenie all-inclusive dla całej rodziny.

a&o zaprasza na rodzinne weekendy w Europie!

Minione miesiące przyzwyczaiły nas do funkcjonowania w kameralnych warunkach i do spędzania czasu wyłącznie w familijnym gronie. Dla wielu z nas tak też wyglądać będą tegoroczne wakacje. Pobyty w miastach będą w tym roku szczególnie atrakcyjne. Dzięki mniejszej ilości turystów w tym sezonie atrakcje turystyczne nie będą przepełnione, tak więc będzie można maksymalnie wykorzystać ich potencjał. Hotele a&o, antycypując ten trend, przygotowały specjalną ofertę rodzinną we wszystkich swoich obiektach.

– Warszawa jest miastem oferującym mnóstwo ciekawych aktywności w otoczeniu przyrody. Rodzinnie możemy się tu wybrać na plażę, ciekawą propozycją są rejsy barką po Wiśle oraz wycieczki rowerowe wiodące przez chroniony obszar Natura 2000 – podkreśla Daniel Szeliga, Kierownik Sprzedaży w Polsce.

Niezależnie od tego, czy w a&o zatrzyma się jedna osoba dorosła z jednym dzieckiem (w wieku do 17 lat), czy dwoje dorosłych z czwórką dzieci, czy to rodzice, czy dziadkowie, rodzina zapłaci za swój nocleg tyle samo. Ceny all inclusive (nocleg wraz ze śniadaniem, pościelą i ręcznikami) różnią się tylko długością pobytu: stawki za rodzinny pobyt w a&o w Warszawie startują już od 225 PLN za dwa, 350 PLN za trzy i 450 PLN za cztery noce. W pozostałych hotelach grupy w Europie będzie to odpowiednio 99 euro za dwa, 149 euro za trzy i 199 euro za cztery noce. W cenie są także propozycje codziennych, rodzinnych wycieczek po mieście (*ceny biletów wstępu do atrakcji nie są wliczone). Oferta warszawska obowiązuje do 31 sierpnia br., zaś oferta na pobyty w innych hotelach grupy a&o jest ważna od czerwca do końca października br. Podczas rezerwacji można również łączyć pobyty w różnych obiektach.

Więcej informacji na https://www.aohostels.com/pl/

a&o wdrożyło nową koncepcję bezpieczeństwa i higieny

Bezpieczeństwo, zdrowie gości i pracowników jest również najwyższym priorytetem dla berlińskiej grupy budżetowej: „Wdrożyliśmy kompleksową koncepcję higieny i bezpieczeństwa w naszych obiektach, która ma zapewnić beztroski pobyt w każdym a&o”. Oprócz obowiązkowych masek dla pracowników i wdrożenia regulacji dotyczących zachowania dystansu społecznego we wszystkich strefach hotelowych (tj. w recepcji, restauracji, w wyznaczonych miejscach do pracy) wprowadzone zostały specjalne środki bezpieczeństwa:

  • Osłony z pleksi w recepcji oraz w strefach pracy;
  • Oznaczenia odległości na podłodze – w postaci naklejek podłogowych- wszędzie tam, gdzie możliwe są kolejki;
  • Informacje wyświetlane za pośrednictwem rzutnika w lobby;
  • Dozowniki z płynem do dezynfekcji we wszystkich miejscach publicznych, takich jak wejście, hol, restauracja i toalety;
  • 50% obłożenie w pokojach wieloosobowych, tj. maksymalnie 4 osoby;
  • Nie tylko sprzątanie, ale całkowita dezynfekcja pomieszczenia po wyjeździe każdego gościa
  • Modyfikacje w kuchni dla gości i kąciku zabaw;
  • Zamiast śniadania w formie bufetu a&o oferuje obecnie pakiet śniadaniowy, przygotowywany na zamówienie, indywidualnie dla każdego gościa, dostarczana do wskazanego stolika bądź gotową do odbioru w recepcji;
  • Bezkontaktowe krany wodne w toaletach publicznych.

Ponadto bezkontaktowy booking, check-in & check-out

Aby zapewnić najwyższą ochronę dla swoich gości a&o wprowadziło bezkontaktowe rozwiązania: począwszy od rezerwacji i płatności online poprzez self check-in i self check-out. W wielu hotelach a&o (m.in. w Amsterdamie, Berlinie, Bremie, Frankfurcie, Hamburgu, Monachium, Stuttgarcie, Wenecji, Wiedniu i Warszawie) możliwe jest samoobsługowe zameldowanie i wymeldowanie się z hotelu. Samodzielny check-in i check-out można wykonać całkowicie zdalnie lub bezpośrednio w hotelu, korzystając ze specjalnego terminalu.

W a&o w Bremie, Frankfurcie, Pradze i Salzburgu za pośrednictwem aplikacji a&o w telefonie komórkowym mogą skorzystać z „klucza mobilnego”. Mobile-key umożliwia otwarcie drzwi do pokoju zamiast tradycyjnego klucza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *