Webinar: Jak zapewnić jakość szkoleń online w czasie i po pandemii COVID-19?

Webinar

Webinar

Zapraszamy na webinar we wtorek 26 maja o godz. 10:00. Temat: Jak zapewnić jakość szkoleń online w czasie i po pandemii COVID-19?

Pandemia koronawirusa wymusza zmianę trybu prowadzenia szkoleń z offline na online. Firmy szkoleniowe muszą przystosować się do tej zmiany jeśli chcą wyjść obronną ręką z kryzysu pandemii. Niektóre już prowadzą JAKOŚ szkolenia zdalne zapominając, że to ich JAKOŚĆ jest gwarantem satysfakcji uczestników, lojalności klienta i długoterminowego sukcesu.

Co to jest jakość w kształceniu online? Jak zaprojektować i przeprowadzić dobry jakościowo kurs online? Jak ocenić jakość tego kursu z punktu widzenia prowadzącego i uczestnika?

Czy umiejętności nabyte podczas prowadzenia kursów stacjonarnych pomagają zwiększyć jakość szkoleń na odległość? Jak zapewnić tę jakość teraz i w przyszłości?

W programie również:

  • elementy szkoleń online determinujące ich jakość
  • modele i standardy wykorzystywane do oceny jakości szkoleń online

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o rejestrację: http://webinar.szef.co/formularze/jakosc-szkolen-online

Renata MarciniakO prowadzącej: Renata Marciniak – Doktor Nauk o Edukacji (Universidad Autónoma de Barcelona, UAB) oraz Doktor Nauk Ekonomicznych w zakresie Nauki o Zarządzaniu (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie). Ukończyła również studia magisterskie z zakresu Badania w Edukacji (UAB) oraz studia podyplomowe w zakresie Specjalista Środowisk Wirtualnego Nauczania (Virtual Educa Teacher Training Institute, Buenos Aires). Jest profesorem akredytowanym przez Hiszpańskie Ministerstwo Edukacji oraz Katalońską Agencję Jakości Kształcenia Uniwersyteckiego. Współzałożyciel i Prezes Katalońsko-Polskiej Izby Wspierania Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Posiada bardzo duże doświadczenie w kształceniu stacjonarnym i wirtualnym na polskich, hiszpańskich i meksykańskich uniwersytetach. Prelegent na wielu międzynarodowych konferencjach oraz autor kilkunastu artykułów poświęconych jakości e-learningu opublikowanych w renomowanych czasopismach międzynarodowych. Obecnie jako nauczyciel akademicki prowadzi zajęcia online z przedmiotów związanych z zarządzaniem firmą na EUNCET Business School (Barcelona) oraz na Universitat de Manresa (Katalonia).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *