Z dnia na dzień: Zdjęcia Mariusza Przygody

Agnieszka Osiecka i Wojciech Młynarski w Opolu na wzgórzu uniwersyteckim

Świat się zmienia na naszych oczach. Z dnia na dzień. To wiemy. Nie wiedzieliśmy, że może zmieniać się w tak zawrotnym tempie.

Jedna z firm przewozowych wprowadziła nowa usługę dla odbiorców przesyłek. Polega ona na bezdotykowym potwierdzeniu dostawy za pomocą zdjęcia.

Jak przebiega proces dostawy?

Bardzo prosto. Klient wprowadza do systemu zlecenie. Następnie kierowca, realizując dostawę, pozostawia towar w miejscu wskazanym przez odbiorcę. Robi 3 zdjęcia: etykiety, przesyłki i przesyłki z etykietą. W ten wygodny sposób potwierdza dostawę. Bez potrzeby składania podpisu przez odbiorcę.

Zdjęcia są automatycznie zapisywane w urządzeniu mobilnym kierowcy i przetwarzane na dokument potwierdzający dostawę. Na tym dokumencie zapisywane są również: numer rejestracyjny samochodu dostawczego, data, godzina i współrzędne geograficzne miejsca wykonania zdjęć. To rozwiązanie daje pewność, że fotografie zostały wykonane właśnie w danym miejscu i czasie. Dokument potwierdzający dostawę klient może natychmiast zobaczyć na wspólnej platformie.

Świat się zmienia na naszych oczach. I w obiektywach kamer. Z dnia na dzień. Obrazki z rzeczywistości od lat dokumentuje Mariusz Przygoda, fotografik, członek Stowarzyszenia Polskich Mediów. Zapraszamy do galerii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *