Zaproszenie do udziału w konkursie EDUinspiracje Media 2022

EDUinspiracje

EDUinspiracje

W imieniu organizatora konkursu EDUinspiracje – Media 2022, Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności zapraszamy do udziału w konkursie EDUinspiracje – Media 2022.

Tegoroczna edycja konkursu odbywa się pod hasłem: Bądź inspiracją i ma  na celu wyróżnienie i promocję autorów materiałów dziennikarskich, którzy w sposób przystępny, zrozumiały oraz atrakcyjny prezentują problematykę związaną z programami i inicjatywami edukacyjnymi zarządzanymi przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności, a w swojej działalności poruszali i promowali działania w ramach programów Erasmus+, Europejski Korpus Solidarności, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży, Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży, Eurodesk, Europass, eTwinning, WorldSkills Poland.

Celem konkursu jest dotarcie do osób działających na rzecz rozwoju edukacji, którzy są impulsem do działania i nagrodzenie ich pracy poprzez promocję oraz nagrody rzeczowe. Do konkursu mogą przystąpić redakcje, dziennikarze oraz twórcy tekstów, audycji radiowych, filmów opublikowanych w sposób tradycyjny jak i za pośrednictwem Internetu.

W tegorocznej edycji konkursu Kapituła Konkursu wyłoni zwycięzców w następujących kategoriach:

  • Publicystyka
  • Reportaż
  • Wywiad

Do konkursu EDUinspiracje – Media prace można zgłaszać do 15 września 2022 r. Posiedzenie kapituły planowane jest na pierwszy tydzień października br. w Warszawie. Wręczenie nagród odbędzie się podczas Kongresu Edukacji, który odbędzie się 20 października 2022 r.

Zgłoszenie w konkursie następuje elektronicznie poprzez rejestrację na stronie www.eduinspiracje.org.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *