Zostań w Polsce: Zobacz najciekawsze miejsca w kraju

Mazury

Mazury

TOP TEN HOTELS – grupa działająca w branży HoReCa realizuje ciekawą akcję. Grupa TTH współpracuje z wieloma osobami zarządzającymi hotelami i wie, w jakiej sytuacji się teraz znajdują.  Starała się znaleźć wyjście z impasu: – Szukaliśmy pomysłu, jak możemy dołożyć naszą cegłę do odbudowywania polskiej turystyki. I znaleźliśmy! – mówią szefowie TOP TEN HOTELS.

– Tworzymy film, który będzie pokazywał najpiękniejsze i najciekawsze miejsca w Polsce. Ty nic za to nie płacisz – to my zajmiemy się organizacją, montażem i promocją!

#RazemDlaTurystyki – tylko razem możemy odbudować polską turystykę po pandemii! Pokazujemy najpiękniejsze miejsca i hotele z całej Polski, żeby udowodnić, że wakacje w kraju to świetny pomysł!

Obecnie, kiedy powinniśmy być na początku najwyższego sezonu, większość obiektów została zamknięta, a rezerwacje odwołane. Nie wiemy, jak będzie wyglądała „nowa normalność” i jak ona wpłynie na polską turystykę. Co możemy zrobić?  Połączyć nasze siły jako przedstawiciele branży HoReCa.  Pokazać, że warto podróżować po Polsce!

Jako grupa Top Ten Hotels, chcemy pomóc naszym partnerom i kontrahentom. Wszystkie filmy, które możesz obejrzeć na naszym kanale, zostaną połączone w jeden – mający na celu promocję polskich hoteli, pensjonatów i apartamentów.

Więcej: www.toptenhotels.pl

Zobacz też: www.zostanwpolsce.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *