NOCLEG: Sport Hotel Pampeago ***

NOCLEG: Sport Hotel Pampeago ***

Sport Hotel Pampeago jest hotelem gόrskim położonym na wysokości 1750 metrόw n.p.m. w samym sercu Alpe di Pampeago u stόp łańcucha gόrskiego Latemar. Jest to renomowane centrum turystyczne Dolomitόw zarόwno latem jak i zimą.

Sport Hotel Pampeago jest idealnie położony i dobrze wyposażony. Znajduje się on dosłownie przy trasie narciarskiej i wyciągach stacji Ski Center Latemar, co czyni go doskonałym wyborem dla miłośników narciarstwa, rodzin czy osób które nie chcą dojeżdżać do wyciągów i tras.

Sport Hotel Pampeago ***

Sport Hotel Pampeago posiada obszerny hall, ogrzewany zewnętrzny namiot dla palaczy, czytelnię, gdzie można spędzić spokojny wieczór przy kartach lub innych grach towarzyskich, salę z telewizją satelitarną, z wideoprojektorem, audio dolby/surround. Można podłączyć dekoder, odtwarzacz DVD lub laptop do użytku własnego, jak też zorganizować miting i wideokonferencję. Do dyspozycji klientów jest także stół pingpongowy i piłkarzyki, sala bilardowa, dla pełnoletnich (płatna), sala masaży (należy wcześniej zarezerwować, dodatkowo płatne), internet point i połączenia wi-fi (płatne).

Hotel posiada duże pokoje wyposażone w łazienki, telewizory oraz telefon.

W hotelu znajduje się zaplecze rekreacyjne – basen kryty ogrzewany około 28°C, nieduża siłownia, sauna, łaźnia turecka, ścieżka kneipp – wszystko w cenie pobytu. Dla najmłodszych działa tutaj mini klub. Osoby dorosłe mogą zrelaksować się wieczorem w sympatycznym american-barze oraz tawernie. Wieczorami odbywają się animacje.

Sport Hotel Pampeago ***

Hotelowa restauracja serwuje zarówno dania kuchni włoskiej jak i typowe dania dla regionu Trento a także dania kuchni międzynarodowej. Bogaty bufet na śniadanie, sery, wędliny, ciasta “domowe” z naszej cukierni, rogaliki, jogurt, płatki śniadaniowe, jajecznica, owoce, soki, kawa itd.

Na obiadokolację do wyboru z kilku propozycji pierwsze i drugie danie, bogaty bufet sałatek i dodatkόw (warzywa świeże i z grilla, sery i rόżnego rodzaju przekąski). W porze obiadowej można skorzystać z restauracji self service w naszym hotelu, dostępne ceny na każdą kieszeń, dania zawsze świeże i zdrowe.