Merkuriusz Polska

Merkuriusz Polska

Merkuriusz Polska jest prestiżowym, opiniotwórczym wydawanym od 12 lat pismem, na łamach którego prezentowane są wybitne osobistości i spektakularne wydarzenia. To cenione forum dyskusji o Poznaniu, Wielkopolsce i Polsce co sprawia, że staje się także magazynem, który jest integralną częścią procesu opiniotwórczego i kształtuje wizję naszej przyszłości. Staramy się budować lepszą rzeczywistość zarówno dla nas samych jak i dla gości i sąsiadów. Czytelnicy, przedstawiciele świata biznesu, kultury, nauki i sztuki dostrzegają potrzebę istnienia medium w którym może wypowiedzieć się każdy zainteresowany.

Na łamach „Merkuriusza” piszą znani publicyści oraz specjaliści z różnych dziedzin nauki, gospodarki, kultury i biznesu. Prezentują się także samorządy uznając, że jest to doskonały sposób promocji walorów powiatów, miast i gmin.

Twórcą magazynu jest Mariola Zdancewicz, z wykształcenia historyk, dziennikarz i muzyk. Autorka licznych filmów dokumentalnych i paradokumentalnych emitowanych na antenie lokalnej i ogólnopolskiej. Laureatka medalu „Labor Omnia Vincit” przyznanego przez Towarzystwo Hipolita Cegielskiego za krzewienie idei pracy organicznej oraz medalu za wspieranie projektu Dzieci Dzieciom – Światełko w tunelu.

www.merkuriusz.com.pl