a&o Warszawa dla gości w izolacji

a&o Warszawa

a&o Warszawa

Hotel a&o, zlokalizowany przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie, wychodzi naprzeciw osobom narażonym na bezpośredni kontakt z Covid-19, które w trosce o bezpieczeństwo bliskich tymczasowo nie mogą mieszkać we własnym domu.

Daniel Szeliga, Sales Manager Polska: Wychodzimy z pomocą, w szczególności pracownikom medycznym, poszukującym miejsca, w którym mogą się wygodnie zatrzymać bez narażania zdrowia rodziny. Warszawski a&o jest gotowy przyjąć dużą liczbę gości na dłuższy pobyt.

Osoby korzystające z oferty mają do dyspozycji całe piętro na wyłączność, kuchnię, sprzęt AGD- pralki oraz suszarki. Pokoje dla turystów znajdują się na innym piętrze budynku.

Aby zapewnić gościom najwyższy poziom bezpieczeństwa, w obiekcie zastosowano szereg środków sanitarnych o najwyższym standardzie, m.in: osłony z pleksiglasu oddzielające gości od personelu hostelu, stanowiska do dezynfekcji rąk rozmieszczone we wszystkich kluczowych obszarach, wymagana 1,5 m odległość między stolikami w restauracji, brak wspólnych łazienek. Wszyscy pracownicy hostelu wyposażeni są w maseczki ochronne. Noszenie maseczek jest także wymagane we wszystkich miejscach publicznych w a&o. Ponadto w obiekcie, do dyspozycji gości jest specjalista ds. higieny, który czuwa nad ochroną zdrowia i higieny.

Hostele a&o

Sieć hosteli a&o została założona w 2000 r. przez Olivera Wintera. Grupa a&o obecnie prowadzi 39 obiektów w 23 miastach i 8 krajach europejskich. W pierwszej połowie 2020 r. planowane są otwarcia nowych obiektów w Kopenhadze i Budapeszcie. Obiekty a&o odwiedzają bardzo zróżnicowane grupy turystów: zarówno rodziny z dziećmi i wycieczki szkolne, jak i podróżni grupowi i solo. W strukturze gości wzrasta także liczba osób podróżujących służbowo oraz seniorów. a&o rośnie w tempie ponad 15% rocznie, będąc tym samym największą grupą hostelową w Europie. W 2019 r. we wszystkich obiektach było łącznie około 28 500 łóżek i udzielono około 5 milionów noclegów. Firma zanotowała obrót na poziomie około 165 milionów euro (2019). Od 2017 r. właścicielem spółki a&o jest amerykański inwestor TPG Real Estate. W 2020 roku a&o świętuje swoje 20 urodziny. Firma nadal prowadzona jest przez jej założycieli.

www.aohostels.com

Kontakt:
Daniel Szeliga
Sales Manager Poland
Tel. +49 151 406 59 206
E-mail: daniel.szeliga@aohostels.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *