Nowa odsłona China Homelife

VII edycja China Homelife Poland 2018 - spotkanie Izb i przedsiębiorców z Europy Centralnej i Wschodniej

31 stycznia w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbyło się spotkanie Izb i przedsiębiorców z Europy Centralnej i Wschodniej, przygotowujące do VII edycji China Homelife, zaplanowanej na 6-8 czerwca 2018 roku w centrum targowo-kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

Podczas spotkania zaprezentowano szczegółowe informacje dotyczące współpracy z przy organizacji przyjazdu handlowców dla grup zorganizowanych na workshop China Homelife Show Poland, wpsólpracy i udziale w Kongresie Gospodarczym Europy Środkowo-Wschodniej, a także partnerstwa w ramach Europejskiego Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych (European Consortium of Chambers and Economic Organizations – ECCEO).

VII edycja China Homelife Poland 2018 - spotkanie Izb i przedsiębiorców z Europy Centralnej i Wschodniej

Uczestnikom spotkania przedstawiono prezentację nowego projektu e-commerce, który powinien wyeliminować problemy przedsiębiorców z mniejszymi zamówieniami (np. jedna paleta czy mniej, pół kontenera i mniej)u chińskich partnerów gospodarczych.

Najnowszy inteligentny system (e-commerce dla hurtowni, centrów handlowych) umożliwia zamówienie on-line wraz z kosztami dostawy każdej partii towarów bezpośrednio do miejsca sprzedaży – wszystko zgodnie z europejskim systemem opodatkowania. Termin dostawy może zostać skrócony z kilku tygodni nawet do 24 godzin.

Chińscy partnerzy zaprezentowali aplikacje dostępne na urządzeniach mobilnych, które umożliwią realizację natychmiastowych zamówień i płatności, a także zgłaszania reklamacji, które będą uważnie śledzone przez twórców projektu i chińskich urzędników odpowiedzialnych za współpracę z państwami Europy Centralnej i Wschodniej.

VII edycja China Homelife Poland 2018 - spotkanie Izb i przedsiębiorców z Europy Centralnej i Wschodniej

W tej naradzie wdział wzięło około 30 izb gospodarczych z Europy oraz prawie 50 z Polski.

Koordynator organizacji przyjazdu grup zorganizowanych przedsiębiorców z 16 krajów Europy Centralnej i Wschodniej Marek Traczyk, prezes Warszawskiej Izby Gospodarczej powiedział, że w tej części Europy są to jedyne targi, które zapewniają grupom zorganizowanym opłacenie kosztów transportu autokarem, nocleg i wyżywienie. Najważniejsze jest, że dzięki systemowej rejestracji spotkań przedsiębiorcy będą mogli zaplanować spotkania partnerami handlowymi. Podczas VII edycji targów spodziewany jest udział około 1500 wystawców na 30 000 m2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *