Naomi Campbell promuje nowy model Lexusa w Warszawie

Naomi Campbell uznawana jest za jedną z 50 najpiękniejszych kobiet świata i ikonę świata mody. Jej nazwisko od wielu lat kojarzone jest z pokazami największych kreatorów mody od Chanel przez Ralpha Laurena po Gianniego Versace czy Dolce & Gabbana.

17 listopada gwiazda zaprezentuje się na wybiegu w kolekcjach zaprojektowanych przez dwóch polskich projektantów – Agnieszkę Maciejak oraz Wojtka Dziedzica.

Podczas Lexus Fashion Night, swoją premierę będzie miał najbardziej luksusowy i ekskluzywny z Lexusów –  flagowa limuzyna Lexus LS 460.

Samochód wyposażony został w nowy silnik o pojemności 4,6 litra, jedną z najpotężniejszych jednostek V8 gwarantującą, oprócz wyjątkowego komfortu jazdy, moc 380 KM i prędkość do 250 km/h.  To jeden z najbardziej ekonomicznych silników na rynku, zużywa średnio 11,1  litra na 100 km  i w niecałe 6 sekund przyspiesza do 100 km/h. Dzięki 8-stopniowej, automatycznej przekładni i aksamitnemu silnikowi V8, zapewnia wyjątkową płynność jazdy.

Lexus LS 460 to kwintesencja najważniejszych motoryzacyjnych wartości firmy, pionier w dziedzinie technologii bezpieczeństwa  i napędu, nieustannie dążący do perfekcji. Stworzenie tak doskonałego samochodu wymaga absolutnej precyzji, podobnie, jak ma to miejsce w przypadku wielkiego krawiectwa.

Na zdjęciach Lexus LS 460 i Naomi Campbell

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *