DISC-FREE  miejsce wolne od dyskryminacji

Udział w projekcie pozwoli Państwu podnieść standard oferowanych usług oraz zagwarantuje otrzymanie certyfikatu „DISC-FREE – miejsce wolne od dyskryminacji”, potwierdzającego przygotowanie Państwa firmy do równego traktowania Klientek i Klientów.
 
Na czym polega projekt ?

Uczestnicy projektu wezmą udział w dwudniowych warsztatach prowadzonych w okresie październik-listopad-grudzień 2012 r. według specjalnie opracowanych scenariuszy dostosowanych do potrzeb i specyfiki prowadzonej działalności usługowej.

Warsztaty będą prowadzone przy użyciu nowoczesnych technik edukacji oraz metod aktywizujących z wykorzystaniem prezentacji, filmów i dobrych praktyk.

Uczestnikom organizatorzy zapewniają materiały uzupełniające, catering oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj

PROMETEUSZE RÓWNOŚCI – Do programu przystąpili:

Hotel Gromada Lotnisko: Przystąpiliśmy do programu ponieważ, sprzeciwiamy się wszelkim przejawom dyskryminacji w środowisku pracy.

 

 


 

 Hotel REYTAN: Przystąpiliśmy do projektu, ponieważ dla nas, hotelarzy, hotel = gościnność, a gościnność wyklucza jakąkolwiek dyskryminację. Uznaliśmy, że warto wiedzieć, jak reagować na przejawy nietolerancji. 

 

 

 


 

Salad Story: Przystąpiliśmy do projektu, ponieważ każdy człowiek ma prawo być traktowany na równi z innymi. Restauracja powinna być przyjazna dla każdego  klienta – Salad Story właśnie takie jest a każdy odwiedzający może liczyć nie tylko na doskonałe i świeże sałatki, ale także na uśmiech, pomoc i życzliwość.

 

 


 

Marriott od lat w tolerancji i wielokulturowości rozpoznaje źródło wiedzy i natchnienia do kreatywnej pracy.

 

 


 

… wszystko co robimy, robimy dla ludzi. Ponad podziałami i ponad stereotypami dajemy świadectwo każdego dnia. Jednocześnie prezentujemy Warszawę i Polskę poprzez smaki i kolory kuchni polskiej oraz domową atmosferę miejsca. Bo każdy człowiek jest unikalny i ważny.

 


 

… priorytetem naszej działalności jest szacunek i promowanie ochrony wolności i praw każdego człowieka oraz swobód obywatelskich społeczeństwa.

 

 


 

 

 


 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *