Festiwal Chlebów Świata

Realizacja projektu będzie bezprecedensowa ekspozycja Chlebów Świata, pozwalająca poznać nie tylko dzieje chleba, ale też – wszelkie jego odmiany występujące w różnych regionach świata.  Taka prezentacja to podkreślenie uniwersalnego wymiaru chleba jako pożywienia, który w znanej czy nieznanej dotychczas innej formie można go znaleźć w każdym zakątku kuli ziemskiej zamieszkałym przez ludzi.

Inauguracja Festiwalu Chlebów Świata” planowana jest w dniu  21  marca 2014 roku, pierwszym dniu wiosny. Uczniowie szkół w tym terminie mają własne zwyczaje. Dlatego by ten dzień mogli jak najlepiej zagospodarować wszystkie szkoły z Warszawy jak i Mazowsza otrzymają zaproszenie do wzięcia udziału w tym Festiwalu.
By temu Festiwalowi nadać najwyższą rangę zwracamy się o patronaty do  resortów centralnych związanych z tematyką piekarnictwa, organizacji samorządu gospodarczego.  Wystawcom oddajemy do dyspozycji 1500 m2 powierzchni wystawienniczej. Dzięki współpracy ze  urzędami dzielnic Warszawy, szkołami, mediami spodziewamy się udziału  kilkunastu tysięcy  osób.

W związku z powyższym, zapraszamy do współpracy przy projekcie FESTIWALU CHLEBÓW ŚWIATA wraz z  udziałem w nim. Liczymy na współpracę medialną przy tej inicjatywie i wierzymy, że uda nam się stworzyć z Państwa udziałem niepowtarzalną i unikatową  promocję polskiego pieczywa o zasięgu ogólnopolskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *