Światowy Kongres Bezpieczeństwa Chemicznego

Chemss2016 będzie pierwszym światowym zgromadzeniem z udziałem użytkowników i dostawców chemii i ochrony środowiska w zakresie bezpieczeństwa, reprezentujących agendy rządowe, przemysł, organizacje międzynarodowe i pozarządowe, społeczność obywatelską oraz media.

chemss

Wśród kilkunastu partnerstw międzynarodowych,  strategicznymi  partnerami Chemss2016 są Departament Stanu oraz Departament Bezpieczeństwa Publicznego USA (główny partner merytoryczny) oraz Chińska Federacja Przemysłu Naftowego i Chemicznego, największa organizacja przemysłowa w Chinach.

Wiodącym celem Chemss2016 jest rozwój globalnego rynku bezpieczeństwa chemicznego z udziałem polskich podmiotów. Udział w Chemss2016 i Targach CHEM-SAFETY-EXPO pozwoli zapoznać się i przedstawić najlepsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa chemicznego i ekologicznego. Będzie również świetną okazją przedstawienia Państwa instytucji, firmy i oferty partnerom z Chin i innych państw rozwijających się, gdzie jest ogromne zapotrzebowanie na współpracę w zakresie chemii i ochrony środowiska.

Zainteresowanie i poparcie dla Chemss2016 i rozwoju polskiej specjalizacji w bezpieczeństwie chemicznym okazał prezydent RP Andrzej Duda. Zwróciliśmy się z prośbą do Prezydenta o patronat i wystąpienie w sesji otwierającej Chemss2016.

Program Chemss2016 obejmie szerokie spektrum tematów bezpieczeństwa chemicznego i ekologicznego w następujących głównych grupach: bezpieczeństwo przemysłu chemicznego i transportu, ochrona infrastruktury krytycznej i obiektów składowania i przesyłania nośników energii, cyber-bezpieczeństwo, ochrona granicy, reagowanie kryzysowe i ochrona imprez masowych.

W świetle licznych korzyści, jakie niesie organizacja kongresu i targów dla polskich podmiotów, liczymy na wsparcie i szeroki udział Państwa instytucji, firm, organizacji, ośrodków naukowo-badawczych.

Będziemy z Państwem w bieżącym kontakcie w sprawie przygotowania i realizacji programu Chemss2016.

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w Chemss2016.

www.chemss2016.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *