Uzdrowisko Ciechocinek SA zaprasza do nowej strefy hotelowej w Domu Zdrojowym

Dom Zdrojowy w Ciechocinku

Wprawdzie „sezon kuracyjny” w Ciechocinku rozpoczyna się oficjalnie 1 maja, ale w Domu Zdrojowym – sanatorium najbardziej kojarzonym z marką Uzdrowisko Ciechocinek – kuracjusz jest otoczony opieką przez cały rok. Dom Zdrojowy na rok 2017 przygotował kilka pakietów specjalnych w bardzo konkurencyjnej cenie: ,,Tydzień zdrowego kręgosłupa”oraz tygodniowe i dwutygodniowe pobyty odchudzające. Szczegóły na stronie: www.uzdrowiskociechocinek.pl.

Polacy znają dobrze hasło „Ciechocinek”, ale nie wszyscy kojarzą to popularne sanatoryjne miasteczko z jego największą i unikatową w skali Europy atrakcją: naturalnym bogactwem Ciechocinka są złoża leczniczej solanki. Kąpiele w basenie solankowym wzmacniają kręgosłup, rozluźniają mięśnie, dają ulgę w stanach chorobowych lub zmęczeniowych kręgosłupa. W Centrum Zabiegowo-Rehabilitacyjnym Domu Zdrojowego wykonywane są zabiegi w oparciu o jeden z najcenniejszych darów natury – borowinę, która wspomaga leczenie stanów zapalnych, schorzeń mięśni, kości i stawów, chorób kobiecych, wpływa korzystnie na wygląd skóry.

Zapraszamy do nas po zdrowie kuracjuszy z całej Polski i z zagranicy. W kwietniu otworzyliśmy dla Państwa nową strefę hotelową z komfortowo urządzonymi pokojami.

Unikalny mikroklimat uzdrowiska w połączeniu z zabiegami leczniczymi sprawi, że wrócicie Państwo wypoczęci i na pewno zdrowsi!

Przed rokiem, w maju 2016 współorganizowaliśmy Kongres Polskich Mediów, podczas którego Stowarzyszenie Polskich Mediów i Warszawska Izba Gospodarcza uhonorowały Ciechocinek certyfikatem „Miasta Zdrowia”. Uzdrowisko Ciechocinek SA jest liderem w obszarze jakości usług uzdrowiskowych, co potwierdzają badania oraz laur przyznany nam przez Dziennik Gazetę Prawną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *