XXII Targi Wydawców Katolickich

Drodzy Wydawcy i Wystawcy – jesteśmy w bezpośrednim okresie, czasie przygotowawczym, organizacyjnym przed XXII TARGAMI WYDAWCÓW KATOLICKICH.

twk_2016

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami dzisiaj udostępniamy formularze dotyczące sal na spotkania autorskie, debaty czy promocje, oraz formularz dotyczący rezerwacji miejsca na parkingu.

Zakończył się co prawda czas remontów ulic i mostów, jednak w Warszawie są liczne zmiany organizacji ruchu, m.in. zamknięty częściowo dla ruchu samochodowego jest most Śląsko-Dąbrowski. Na Targi najlepiej dojechać od strony Wisłostrady. Zostały także ograniczone miejsca parkingowe.

Przypominamy o zakazie postoju przed Arkadami w trakcie trwania Targów – można tylko wjechać w celu rozładowania towaru. Do dyspozycji Wystawców jest nieodpłatnie magazyn na terenie Arkad, w którym można będzie przechować większe ilości książek.

Aby zapewnić miejsca parkingowe, zarezerwowano pewną ilość miejsc parkingowych na pobliskich dwóch parkingach: BUGAJ i BOLEŚĆ, w bezpośrednim sąsiedztwie Arkad Kubickiego. W terminie do 19 marca należy przekazać załączony formularz (deklarację) ewentualnego zarezerwowania miejsca parkingowego.

Formularz zawiera dwie opcje rezerwacji:

  1. na cały czas trwania Targów (4 dni);
  2. na dwa pierwsze dni targowe (czwartek i piątek).

Bardzo prosimy o przemyślane dokonanie rezerwacji bowiem później już nie będzie możliwości zmiany. Aby zapewnić sobie parking, należy podać markę auta i numer rejestracyjny.

Będą dwa rodzaje kart parkingowych: na auta osobowe i towarowe (tzn. dostawcze od Busa czy Transportera wzwyż tonażowo). Prosimy potraktować sprawę jako bardzo ważną i zasadniczą. Zakaz parkowania przed Arkadami będzie bezwzględnie przestrzegany.

Chwilowy wjazd autem przed Arkady Kubickiego w czasie trwania Targów będzie możliwy po uzgodnieniu indywidualnie z Organizatorem.

Formularz – zgłoszenie imprezy towarzyszącej

Formularz – parking

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *