10 milionów spadło jak z nieba…

Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku

Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku

Wystartowała 27. edycja Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” największego i najbardziej prestiżowy Konkursu, który nagradza najlepsze budynki w Polsce.

Od 1996 roku inwestorzy, wykonawcy i projektanci zgłaszają do kolejnych edycji budynki nowe i wyremontowane, aby zaprezentować światu swoje osiągnięcia, wierząc w ich sukces. Dla organizatorów Konkursu wszyscy są zwycięzcami, bo podjęli wyzwanie i poprzez udział w rywalizacji uzyskują najlepszą reklamę, promocję firmy, budynku, miejsca, regionu.

Czy 10 mln to dużo … dla startujących w Konkursie? Wydaje się że tak ale, nie ustajemy w dążeniach aby było więcej.

Na stronie modernizacjaroku.org.pl znajdują się niezbędne informacje określające warunki przystąpienia do Konkursu.

Konkurs ma charakter społeczny i powszechny, każdy może zgłosić obiekt, poprzez media społecznościowe-aktywizujemy społeczność lokalną. Rywalizacji towarzyszy głosowanie internetowe w którym na wybrane realizacje swoje głosy oddaje ponad 200 000 osób w Polsce i na świecie. Konkurs nagradza inwestorów, wykonawców i projektantów za konkretną realizację jako wspólne dzieło trzech podmiotów. Jest to jeden z elementów, który wyróżnia ten konkurs na tle innych tego rodzaju wydarzeń. O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też izby, powiaty, urzędy miasta, instytucje i deweloperzy.

W 26. edycji, największego tego typu przedsięwzięcia w Polsce, wystartowało 510 obiektów, to jest grupa 2400 inwestorów, firm wykonawczych i architektonicznych. Jury, w składzie 36 profesorów polskich politechnik, ekspertów budownictwa, przedstawicieli ministerstw, inspekcji budowlanej wojewódzkich władz samorządowych, osobiście odwiedziło 75 realizacji startujących w finale i wyłoniło najlepsze obiekty zrealizowane w kraju. W ścisłej finałowej czołówce znalazły się inwestycje reprezentujące większość regionów Polski. Corocznie ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbywa się na Zamku Królewskim w Warszawie. Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny uświetnia te uroczyste chwile, w której uczestniczy ponad 400 osób.

Ogólnopolski Konkurs Otwarty „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” współpracuje z największymi w Polsce, min.: TVP INFO, Dziennik Rzeczpospolita, Polska Press Grupa, Miesięcznik Inżynier Budownictwa, Stowarzyszenie Polskich Mediów, Forum Branżowe,Kompas Inwestycji, Portal Budoskop.pl, Portal Buduj z Głową, Portal Samorządowy, Serwis Budowlany Muratorplus.pl, Serwis Infoinwest, Świat Elit, Warszawska Izba Gospodarcza.

Szacowana liczba odbiorców:

  • 20 000 –bezpośrednie kontakty spotkania,
  • 2,93 mln dotarcie publikacji – prasa,
  • 1,77 mln dotarcie publikacji- TV,
  • 2,44 mln wyświetleń w google
  • 0,87 mln dotarcie publikacji -radio,
  • 1,60 mln dotarcie publikacji – portale,
  • 0,50 mln media społecznościowe,
  • 7,67 łączny zasięg tylko i wyłącznie poprzez media,
  • 170 tys. indywidualnych użytkowników strony.

Łączny zasięg konkursu to 10 mln odbiorców i zapewniamy, że ludzie którzy interesują się naszą inicjatywą nie spadli z nieba, tylko czytają, głosują, oglądają zgłoszone do Konkursu realizacje i osobiście je odwiedzają.

Dzięki tak dużym zasięgom i powszechnemu charakterowi już sam udział w tak nietuzinkowym projekcie jest szansą na dotarcie do 10 mln i jeszcze więcej osób z branży, z regionu, z Waszej miejscowości.

Zachęcamy do udziału wszystkich odpowiedzialnych za proces inwestycyjny zgłaszanych obiektów budowlanych, samorządy: miasta, gminy, powiaty, instytucje, deweloperów, firmy budowlane, architektów i biura projektowe oraz wszystkich, którzy chcą pochwalić się swoją zakończoną budową.

www.modernizacjaroku.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *