a&o oferuje pokoje gościom w izolacji

a&o

a&o

Hotel a&o zlokalizowany na warszawskiej Woli wychodzi naprzeciw pracownikom warszawskich firm i szpitali, którzy mogą być narażeni na bezpośredni kontakt z Covid-19. Obiekt oferuje pokoje, w których pracownicy mogą odbyć izolację lub zatrzymać się na dłuższy czas, w obawie przed zarażeniem się w domu lub zarażeniem innych domowników.

Daniel Szeliga, Sales Manager Polska: Wychodzimy z pomocą, w szczególności, pracownikom medycznym, poszukującym miejsca, w którym mogą się zatrzymać bez narażania zdrowia rodziny. Warszawskie a&o jest gotowe przyjąć dużą liczbę gości na dłuższy pobyt.

Pokoje mogą być rezerwowane na dowolny okres, jednak nie krótszy niż 10 dni. Istnieje także możliwość długoterminowego wynajmu. Do dyspozycji gości jest dostępna kuchnia, sprzęt AGD- pralki oraz suszarki. Osoby korzystające z oferty mają do dyspozycji całe piętro obiektu na wyłączność. Pokoje dla turystów znajdują się na innym piętrze budynku.

Obiekt stosuje szereg środków sanitarnych, aby zapewnić gościom jak najwyższy poziom bezpieczeństwa, mający na celu przestrzeganie zasad higieny i zachowanie dystansu społecznego. Są to m.in: osłony z pleksiglasu oddzielające gości od personelu hostelu, stanowiska do dezynfekcji rąk rozmieszczone we wszystkich kluczowych obszarach, wymagana 1,5 m odległość między stolikami w restauracji, brak wspólnych łazienek.

Wszyscy pracownicy hostelu wyposażeni są w maseczki ochronne. Noszenie maseczek jest także wymagane we wszystkich miejscach publicznych w a&o. Ponadto w obiekcie, do dyspozycji gości jest specjalista ds. higieny, który czuwa nad ochroną zdrowia i higieny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *