„Bike Plus” – nowa oferta w hostelach a&o

a&o Bike Plus
a&o Bike Plus
Fot. a&o

a&o to idealane miejsce na nocleg dla miłośników dwóch kółek. Od sierpnia, dzięki wprowadzeniu usługi „Bike Plus”, jest możliwość przechowywania rowerów w swoich prywatnych pokojach. Oferta ta jest odpowiedzią na rosnącą liczbę gości podróżujących z własnymi (często drogimi) rowerami. Suchy i bezpieczny nocleg dla ulubionego dwukołowca kosztuje 5 euro za noc.

Pomysłodawcą oferty „Bike Plus” był Torsten Loos, od 2017 roku dyrektor ds. operacyjnych w a&o, który codziennie pokonuje ponad 60 kilometrów berlińskimi ścieżkami rowerowymi – 51-latek jeździ 30 km ze swojego domu w Falkensee w Brandenburgii do siedziby a&o w Mitte. Dla Loosa nie ma wątpliwości, że „rower gwarantuje mobilność w mieście, jak żaden inny środek transportu”. To, co miało być zwykłym treningiem, stało się teraz filozofią i bardzo osobistym wkładem Loosa w „Road to Zero 2025” – strategię zrównoważonego rozwoju firmy. „Bike Plus” nawiązuje do jego sugestii, aby uczynić a&o miejscem przyjaznym dla rowerów.

„Bike Plus” kosztuje 5 euro – jeden rower w pokoju na jeden nocleg. Ofertę można zarezerwować online, drogą mailową lub telefoną oraz na miejscu. Korzyść dla osoby podróżującej z rowerem: większy pokój dla siebie i swojego towarzysza (w dostępnych pokoi). Torsten Loos komentuje „Jesteśmy pewni, że nasza oferta została bardzo dobrze przyjęta. Będziemy nadal rozszerzać nasz program wokół alternatywnej mobilności”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *