Biznes w nowej rzeczywistości: relacja wideo ze spotkania

Biznes w nowej rzeczywistości

Biznes w nowej rzeczywistości

Po 24 lutego 2022 r. prowadząc działalność gospodarczą czy planując organizację wydarzeń, musimy wziąć pod uwagę aktualną sytuacje w Ukrainie.

W tych trudnych okolicznościach organizacje samorząd terytorialnego i gospodarczego powinny jeszcze mocniej wspierać przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu oraz pomagać potrzebującym.

Przedsiębiorcy zrzeszeni w Warszawskiej Izbie Gospodarczej, mający wspólny cel i reprezentujący wszystkie sektory gospodarki, posiadają wyjątkowe doświadczenie i wiedzę, a co za tym idzie siłę, niedostępną dla jednostek.

Dziś tę siłę mogą wykorzystać nie tylko na prowadzenie biznesu, ale także na pomoc naszym Sąsiadom uciekającym przed wojną.

Dlatego 3 marca w OST Gromada odbyło się spotkanie przedsiębiorców z udziałem mediów, którego tematem przewodnim był „Biznes w nowej rzeczywistości”.

Biznes w nowej rzeczywistości

Uczestnicy podzielili się propozycjami rozwiązań na najbliższe miesiące i sposobami na poukładanie Nowego Ładu, gospodarczego, społecznego i międzynarodowego, jednak spontanicznie, motywem przewodnim stała się pomoc Ukrainie, zarówno humanitarna, jak i gospodarcza.

Z inicjatywy Warszawskiej Izby Gospodarczej i Stowarzyszenia Zostań w Polsce powołano Inkubator Przedsiębiorczości Ukraińsko – Polskiej, który skupi się na aktywizacji zawodowej i wsparciu przedsiębiorczości ukraińskich uchodźców, by mogli w Polsce czuć się jak pełnoprawni i samowystarczalni obywatele.

Współorganizatorem spotkania i patronem medialnym było Stowarzyszenie Polskich Mediów.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *