Ciechocińska Parada Majowa i Piknik Rodzinny

Ciechocinek

Druga edycja Ciechocińskiej Parady Majowej i Piknik Rodzinny rozpoczną sezon letni w uzdrowisku. Na koncercie wystąpią gwiazdy disco polo, na czele z Zenkiem Martyniukiem z zespołem Akcent.

Sezon kuracyjny tradycyjnie już w Ciechocinku rozpocznie się 1 maja. Po raz drugi ulicami miasta przejdzie Ciechocińska Parada Majowa, która w ubiegłym roku przyciągnęła tłumy turystów. Otworzą ją dorożki i mażoretki z orkiestrą strażacką. Dalej pójdą przedstawiciele szkół, przedszkoli, instytucji miejskich, sanatoriów, stowarzyszeń i organizacji. Całość tradycyjnie wspierać będą druhowie ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Policja.

Parada wyruszy o godz. 16: 00  z ul. Braci Raczyńskich (zbiórka o 15:30) i przejdzie ulicami Widok, Zdrojową i Tężniową. Na trasie pojawi się dwóch konferansjerów, jeden przy „Grzybku” i drugi na stadionie, gdzie zakończy się parada. Na płycie boiska rozstawione będą karuzele, a animatorzy zadbają o moc atrakcji dla dzieci. Na płycie będzie można pojeździć na kucyku i podziwiać pokazy jazdy konnej. Wszyscy uczestnicy znajdą się na pamiątkowej fotografii. Całe wydarzenie transmitowane będzie on-line.

Majówka będzie też początkiem sezonu koncertowego. Podczas pikniku na stadionie miejskim pod tężniami wystąpią: Happy End, Mejk, MIG i Zenek Martyniuk.

Start o godz. 17, wstęp wolny!

Ciechocinek Majówka

Ciechocinek Majówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *