Czy eko-żywność to ściema? Jak radzić sobie w medialnym szumie? Spotkanie z Żanetą Geltz – autorką książki „Co ci szepcze brzuch?”

Żaneta Geltz
Żaneta Geltz
Fot. Ewa Piotrowska

14 czerwca o godzinie 15:30, w przestrzeni Miasta Zdrowia przy ul. Kopernika 30 w Warszawie, odbędzie się spotkanie z Żanetą Geltz – autorką książki „Co ci szepcze brzuch?”.

Podczas spotkania zostaną poruszone następujące kwestie:

  • Czy nasza żywność jest bezpieczna dla zdrowia?
  • Komu zależy na utrzymaniu status quo?
  • Czy jesteśmy świadomi, że nasz talerz nas truje?
  • Gdzie tkwi sekret zdrowia?
  • 3 fakty naukowe, o których milczą media.
  • Kto jest sprawcą zmowy milczenia?

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o zgłoszenie za pomocą formularza:
https://miastozdrowia.szef.co/formularze/spotkanie-zaneta-geltz

Książka „Co ci szepcze brzuch?”

Co ci szepcze brzuch?

Książka ta przedstawia Czytelnikowi najnowsze doniesienia naukowe przekazane w przystępny sposób ustami lekarzy i naukowców, którym bliższa jest dążność do prawdy i do zdrowia pacjenta aniżeli uległość wobec przemysłu spożywczego czy branży farmaceutycznej. Niektóre informacje mogą wprawić w zakłopotanie, a inne wydać się oczywistymi. Natomiast wszystkie zmiany w zakresie stylu życia i odżywiania opisane w niniejszej książce mają na celu wzmocnienie odporności organizmu, eliminację substancji szkodliwych z naszego talerza oraz, co najważniejsze, przybliżenie nas do długofalowego zdrowia.

Żaneta Geltz

Z wykształcenia filolog języka angielskiego (UAM Poznań), a także ekonomista i ekspert ds. komunikacji marek, w tym marek osobistych. Dziennikarka specjalizująca się w badaniu związku pomiędzy występowaniem zjawiska alergii i ekologią w codziennym życiu. Pisze o edukacji, zrównoważonym rozwoju, roli szczęścia w życiu człowieka, o dobrostanie zwierząt, permakulturze i wpływie organicznego stylu życia na zdrowie obecnych i przyszłych pokoleń.

Ma na koncie 20 wydań drukowanych Magazynu HIPOALERGICZNI, 6 serwisów online, poradniki w postaci eBooków oraz międzynarodowy Magazyn Happy Evolution. Jest autorką takich kampanii, jak: #ZbieramySłoiki, #NiepotrzebnieNarażeni, #KwadransDlaZiemi, a także sojuszu #OrganicGrowthAlliance, który stanowi miejsce spotkań, studium wiedzy i wymiany kontaktów w świecie biodynamiki, ekologii, etyki, permakultury i nurtu zero waste.

Wystąpienia i warsztaty, które prowadzi, zmierzają w kierunku wspierania widowni w dążeniu do szczęśliwszego życia w pełnym zdrowiu, co jest możliwe dzięki przybliżaniu inspirujących publikacji, opracowań i badań naukowych z całego świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *