Debata z okazji 30. rocznicy powołania rządu premiera Tadeusza Mazowieckiego

Premier Tadeusz Mazowiecki

Premier Tadeusz Mazowiecki

12 września, z okazji 30. rocznicy powołania rządu premiera Tadeusza Mazowieckiego, odbędzie się na UW debata z udziałem byłych prezydentów RP: Bronisława Komorowskiego oraz Aleksandra Kwaśniewskiego. Spotkanie ma charakter otwarty dla publiczności.

Spotkanie z udziałem Prezydentów RP organizuje Katedra im. Tadeusza Mazowieckiego Uniwersytetu Warszawskiego. Współorganizatorem wydarzenia jest Miasto st. Warszawa.

Debata poświęcona będzie aktualności przesłania premiera Mazowieckiego i jego rządu. Paneliści będą starali się wskazać, co z dziedzictwa premiera Mazowieckiego jest ważne i aktualne także dzisiaj.

Do udziału w panelu dyskusyjnym organizatorzy zaprosili obecnie urzędującego oraz byłych prezydentów RP. Swój udział potwierdzili prezydenci Bronisław Komorowski oraz Aleksander Kwaśniewski. Debatę poprowadzi prof. Mirosław Wyrzykowski, przewodniczący Rady Katedry im. Tadeusza Mazowieckiego.

Debata odbędzie się w czwartek, 12 września w godz. 10.15-11.45 w auli im. A. Mickiewicza w Auditorium Maximum na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu 26/28. Spotkanie ma charakter otwarty dla publiczności. Ze względów organizacyjnych osoby planujące uczestniczyć w wydarzeniu proszone są o zgłoszenie udziału na adres: a.onyszczuk@mish.uw.edu.pl.

(UW)
foto: Chris Niedenthal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *