Edward Miszczak pożegnał się z pracownikami TVN. „Zbudowaliśmy razem coś, co przetrwa każdą wichurę”

Edward Miszczak
Edward Miszczak
Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak. Fot. Marcin Kułakowski, PISF (flickr), CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=43259586

Odchodzący dyrektor programowy TVN Edward Miszczak rozesłał e-maila do pracowników stacji, w którym podziękował za spędzone razem 25 lat. 

Edward Miszczak, członek zarządu i dyrektor programowy TVN, zrezygnował z pracy w spółce 7 czerwca.

Teraz, w e-mailu rozesłanym do pracowników TVN o tytule „Do widzenia”, Miszczak oficjalnie pożegnał się z firmą. „Dziś rezygnuję z przeświadczeniem, że Grupa doskonale da sobie radę na rynku, bo zbudowaliśmy razem coś, co przetrwa każdą wichurę” – napisał Miszczak.

Podkreślił, że odchodzi dumny z tego, co przez minione 25 lat udało się zrobić w firmie: „(…) z ambitnej, ale mało znaczącej na telewizyjnym rynku stacji, która walczyła o pięć procent udziału, urośliśmy do wielkiej firmy, która ma ponad dwadzieścia kanałów, zajmuje ponad jedną czwartą rynku i stała się częścią jednej z największych na świecie firm dostarczających ludziom rozrywkę”.

E-mail zakończył zdaniem: „Dziękuję wam za te wszystkie piękne dni i nie mówię »żegnajcie«, ale »do widzenia«”.

Edward Miszczak nie komentuje swoich dalszych planów zawodowych, ale pojawiły się doniesienia medialne, że ma przejść do Polsatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *