Festiwal Zup Świata – 22.09-01.10.2017 – zaproszenie do współpracy

Festiwal Zup Świata

Zapraszamy Redakcje, organizacje społeczne, samorząd gospodarczy do objęcia patronatem Festiwal Zup Świata, 22.09.01.10.17 r. – Krakowskie Przedmieście, Warszawa.

Wydarzenie o charakterze edukacyjno-promocyjnym mają na celu wspieranie świadomego odżywiania, zdrowego i aktywnego stylu życia oraz integrację środowiska samorządu gospodarczego i mediów.

Dotychczas zrealizowaliśmy szereg wydarzeń, między innymi Festiwale Chlebów Świata, Festiwal Owoców i Warzyw Świata, Festiwal Słoików Świata oraz Festiwal Słodyczy Świata, targi China Homelife Poland, Spotkania Mediów i Samorządu Gospodarczego, zagraniczne sesje dziennikarskie, białe tygodnie we włoskich dolomitach i inne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z całą pewnością możemy stwierdzić, że taki format organizacji imprez jest przyjmowany z entuzjazmem. Spełnia oczekiwania tysięcy odwiedzających, co pozwala nam mówić o sukcesie. Na ten sukces składają się : walor edukacyjny, promocja zdrowej żywności z całego świata, prozdrowotny i kulturowy aspekt mądrego odżywiania się oraz motyw integracyjny mieszkańców Warszawy i odwiedzających te ekspozycje z różnych zakątków Polski i świata. Formuła oddziaływania tego typu inicjatyw na młode pokolenie, na społeczeństwo, na współpracę i integrację jest ze wszech miar pożądana.

Organizacja FESTIWALU ZUP ŚWIATA ma na celu promocję zdrowego stylu życia, szacunku dla natury oraz edukację ekologiczną. Odbędą się tu degustacje, bezpłatne prezentacje i pokazy oraz wykłady ekspertów z wielu dziedzin, a sam Festiwal będzie realizowany w ramach projektu MIASTO ZDROWIA – leczenie przez jedzenie.

FESTIWAL ZUP ŚWIATA to wydarzenie wielokulturowe, będące znakomitą okazją do promocji zarówno zdrowia i świadomego odżywiania, jak i promocji polskich marek oraz do integracji z innymi społecznościami.

Zgłoszenia patronatu, dodatkowe informacje – Katarzyna Kaczmarska, e-mial: wawa@polskiemedia.org, biuro@wig.waw.pl , tel. +48 22 297 66 24

Organizatorzy Festiwalu Zup Świata:

Stowarzyszenie Polskich Mediów, Forum Izb Gospodarczych Województwa Mazowieckiego, Warszawska Izba Gospodarcza, Centrum Wielokulturowe i Redakcja TTG Wiadomości Gospodarcze

Komentarze

 1. Jako Gazeta Paryska ukazujaca sie we Francji w dwoch jezykach jestesmy bardzo zainteresowani wspolpraca, tym bardziej ze rozszerzamy dzialalnosc o promocje zdrowia. Jak wiec mozna sie w tej sprawie porozumiec?

  1. Pani Ireno,

   dziękujemy za deklaracje objęcia patronatem Festiwalu Zup Świata.
   Prosimy o kontakt z p Katarzyną Kaczmarską biuro@wig.waw.pl.

   Serdecznie pozdrawiam

   Naczelny Ochmistrz
   Festiwalu Zup Świata

  2. Zapraszam do współpracy także ze Stowarzyszeniem Obywatelskich Inicjatyw, które objęło patronatem tę wspaniałą inicjatywę, jaką jest Festiwal Zup Świata.

   Do współpracy pragnie się włączyć także Stowarzyszenia „Światowy Kongres Polaków”.

   Serdecznie pozdrawiam
   Z poważaniem

   dr Krystyna Krzekotowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *