Forum Branży Eventowej 2016

14 stycznia w Warszawie odbędzie się największe spotkanie branży eventowej.

evential-forum250

Przedstawiciele przedsiębiorstw zlecających organizację eventów, reprezentujący przede wszystkim działy HR, sprzedaży, zakupów i komunikacji, a także agencje eventowe i PR oraz dostawcy usług takich jak obiekty, catering, obsługa techniczna, atrakcje, gadżety, infrastruktura eventowa, usługi okołoeventowe będą śledzić wystąpienia na temat roli eventów w strategii HR oraz promocji i komunikacji marki. Nie zabraknie też dyskusji i wystąpień na tematy praktyczne.

Uczestnicy będą mieli możliwość lepiej się poznać i nawiązać nowe relacje biznesowe w trakcie sesji networkingowych, a także dzięki aplikacji na telefon, która na bazie uczestników wydarzenia pozwoli na zbudowanie sieci networkingowej ludzi związanych z eventami. Każdy uczestnik Forum Branży Eventowej już dziś może ściągnąć na telefon aplikację, która pozwoli swobodnie kontaktować się z innymi osobami z branży.

W ramach Forum zaplanowany został także konkurs branżowy na najciekawszy event 2015 roku. Każdy zadowolony klient, uczestnik lub organizator wydarzenia może zgłosić wartą zainteresowania realizację. Jedynym warunkiem jest to, żeby osoba zgłaszająca, a także przynajmniej jedna z firm realizujących event była uczestnikiem Forum. Event, który profesjonalne jury uzna za najlepszy otrzyma nagrodę i statuetkę Top Event 2015 w trakcie oficjalnej części After Party Forum Branży Eventowej, więcej informacji można znaleźć na: http://forumevential.pl/top-event-2015/.

www.forumevential.pl
Facebook
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *