Gala Luksusowa Marka Roku 2016

Statuetki „Luksusowej Marki Roku” przyznawane są od kilku lat. Wśród dotychczasowych laureatów znajdują się m.in.: Ghelamco, DQ Vodka, Deutsche Bank, Hawker Beechcraft, CH Promenada, Braun, Dr Irena Eris, Eva Minge, Cisowianka, Clarena, Volvo, Roncato, Radio Kolor, Stone Master, Stowarzyszenie Hoteli Historycznych, Ferrari, Wittchen, EkaMedica, Gosia Baczyńska, Batycki itd.

Relacje z Gali „Luksusowa Marka Roku” ukazały się w licznych mediach, takich jak: Canal+, TVN, TVP Polonia, Polsat Cafe, TV4, TV Biznes, Super Stacja, Sportklub, Radio Kolor, Super Express, Fakt, Gwiazdy, Angora, Businessman, Manager, Magazyn VIP, Business&Life, Business&Beauty, Home&Market, Twoje Imperium, Życie na gorąco, Świat Elit oraz w naszym magazynie „Osobowości i Sukcesy”. Relacje pojawiły się na około 30. witrynach internetowych m.in.: Wirtualna Polska, Onet, Interia, Luxusportal, Fashion&Style, Pudelek, Kozaczek, Plejada, Plotek, Fakt, Vipnews, MWmedia, Akpa itd.

Gale „Luksusowa Marka Roku” mają charakter nie tylko biznesowy, ale i towarzyski. Co roku owe Gale odbywają się w spontanicznej i przyjacielskiej atmosferze. Oprócz specjalnie przygotowanej na ten wieczór wyśmienitej i luksusowej kuchni oraz najlepszych trunków, zapewniamy wiele atrakcji. Odbędą sie wernisaże, koncerty, pokazy mody. Odbędą się występy gwiazd polskiej sceny i estrady. Zostanie również w Warszawie udostępniony specjalny autobus, który zawiezie gości do hotelu „Zamek Biskupi” w Janowie Podlaskim w piątek i odwiezie z powrotem do Warszawy w niedzielę….jak luksus to luksus!

Na Gali „Luksusowa Marka Roku 2016” spodziewamy się przeszło 50. właścicieli i prezesów wiodących firm w Polsce. Ponadto pojawi się duża grupa firm zagranicznych, które mają swoje przedstawicielstwa w naszym kraju. Nie zabraknie także prezesów firm, którzy tworzyli i tworzą rynek dóbr luksusowych. Przewidujemy sympozjum dotyczące rozwoju dóbr luksusowych i jego perspektyw. Na koniec uroczystości wielkie widowisko sztucznych ogni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *