Gala Przedsiębiorczości Kobiet 2017

Gala Przedsiębiorczości Kobiet 2017

Z okazji Światowego Dnia Przedsiębiorczości Kobiet, w dniu 17 listopada 2017 r. w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria odbyła się uroczysta Wieczorna Gala Przedsiębiorczości Kobiet, w której wzięło udział ponad 500 gości ze świata biznesu, mediów, dyplomacji i nauki.

Patronat honorowy nad Galą Przedsiębiorczości Kobiet objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

W czasie uroczystości miała miejsce premiera książki “BIZNESOWE INSPIRACJE Polek na Świecie” napisanej przez 20 Polek, które odniosły sukcesy w biznesie w różnych krajach. Książka “Biznesowe Inspiracje Polek na świecie” jest unikalnym zbiorem niepublikowanymi nigdzie dotąd życiowych, niepowtarzalnych, inspirujących lekcji przedsiębiorczości. Publikacja zostanie wydana w dwóch językach, a wersja w języku angielskim pod tytułem “BUSINESS INSPIRATIONS of Polish Women in the World” będzie promowana w tym dniu w Nowym Jorku. Warto dodać, że książka zainaugurowała nową serię książek “BIZNESOWE INSPIRACJE Polek i Polaków na świecie” wydawanych każdego roku.

W czasie Gali Przedsiębiorczości Kobiet 40 wybitnych przedsiębiorczych kobiet, które odnosząc sukcesy, zarówno w pracy zawodowej, jak i w działalności społecznej, są wzorem oraz inspiracją dla innych, otrzymało prestiżowe statuetki oraz tytuł Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet 2017.

źródło: Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *