II edycja konkursu fotograficznego „Podróże z flagą Mazowsza”

Przemysław Świeczak „Z Mazowszem na języku”

Podróżuj, fotografuj, wygrywaj! Rusza II edycja konkursu „Podróże z flagą Mazowsza” organizowanego przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną i Agencję Rozwoju Mazowsza S.A., pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Dziel się pasją podróżowania i odkrywania nowych miejsc! Niezależnie od tego, czy odwiedzasz różne zakątki regionu,  zwiedzasz Polskę, czy też odkrywasz odległe kraje, flaga Mazowsza może towarzyszyć Ci w tych niezapomnianych chwilach. Odkrywaj piękne krajobrazy, historyczne zabytki, letnie wydarzenia kulturalne i bądź dumny z przynależności do województwa mazowieckiego.

Wysyłaj swoje najlepsze zdjęcia z podróży, na których uwiecznisz flagę Mazowsza i miej szansę na wygrane pieniężne. Wakacyjne fotografie można przesyłać do 31 sierpnia 2023 r. W puli nagród czeka łącznie 15 000. zł. Zwycięzców wybierze jury.

Konkurs jest adresowany do osób, które planują aktywne wakacje, a fotografią zajmują się amatorsko bądź dopiero zamierzają zająć się robieniem zdjęć podczas letnich wypraw. Osoby niepełnoletnie również mogą uczestniczyć w konkursie za zgodą dorosłych opiekunów.

Fotografie można zgłaszać w następujących kategoriach:

  • Gdziekolwiek jestem – jestem z Mazowsza – Aktywnie
  • Gdziekolwiek jestem – jestem z Mazowsza – z Kulturą

Celem konkursu jest wzmacnianie tożsamości regionalnej, a także zachęcanie do aktywnego spędzania czasu i zainteresowania regionem – jego historią, naturą i atrakcjami turystycznymi. Na zdjęciach mogą się znaleźć zarówno ciekawe krajobrazy, zabytki, jak i wakacyjne wydarzenia kulturalne.

– Flaga Województwa Mazowieckiego czerpie swoje korzenie z Flagi Piastowskiej – jest to biały orzeł na czerwony tle, bez korony. Bądźmy dumni z tego, że jesteśmy Mazowszanami. Podróżujmy ze swoimi symbolami i uwiecznijmy siebie razem z flagą – przekonuje Izabela Stelmańska, Prezes Zarządu Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Konkursowe zdjęcie i formularze zgłoszeniowe, a w przypadku osób nieletnich także zgodę opiekunów na udział w konkursie, należy wysłać mailem.

Więcej informacji oraz regulamin i formularz konkursowy można pobrać na stronach www.mrot.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *