II Wschodnie Forum Biznesu

W imieniu Lubelskiej Fundacji Wspierania Biznesu i Współpracy Międzynarodowej oraz Domu Polski Wschodniej w Brukseli mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału wII Wschodnim Forum Biznesu, które odbędzie się w dniach 22-23.06.2016 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie.

Głównym celem wydarzenia jest wsparcie procesu sieciowania podmiotów rynkowych, mające na celu realizację wspólnych pomysłów i projektów biznesowych, wpływających na rozwój gospodarek regionalnych województw Polski Wschodniej.

W II Wschodnim Forum Biznesu, podobnie jak w poprzedniej edycji, uczestnikami będą przedstawiciele samorządów regionalnych i lokalnych z terenu Polski Wschodniej, ministerstw związanych z rozwojem gospodarczym, członkowie izb przemysłowo-handlowych, ambasadorowie, konsulowie, ekonomiści ds. rynków międzynarodowych oraz przedsiębiorcy z Polski, Ukrainy, Białorusi, Uzbekistanu, Kazachstanu, Mołdawii, Chin, Indii, Włoch, Francji, ZEA, Arabii Saudyjskiej, Afryki w tym Angoli.

Tematem wystąpień i dyskusji będą m.in. możliwości rozwoju i inwestycji regionu Lubelskiego oraz całego makroregionu Polski Wschodniej.

Kluczowym  elementem programu będą indywidualne branżowe spotkania uczestników w formule „business2business” oraz „business2administration”. Uzupełnieniem części praktycznej będą dyskusje nt. dobrych praktyk oraz wizyty studyjne w firmach.

Zapraszając Państwa do udziału, jesteśmy szczerze przekonani, że to wydarzenie stworzy szereg możliwości rozwoju biznesu w tej części Europy i świata, a dla Państwa stanowić będzie okazję do nawiązania wielu nowych kontaktów międzynarodowych.

Zapraszamy do rejestracji na stronie www.wschodnieforumbiznesu.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *