ITB Berlin 2024: Duży nacisk na technologie w podróżowaniu

ITB Berlin
ITB Berlin
Fot. Messe Berlin

ITB Berlin, wiodące na świecie targi turystyczne, stanowią największą platformę dla innowacyjnych rozwiązań w zakresie technologii podróży. Wystawcy z ponad 30 krajów zaprezentują się w pięciu pawilonach, a popularna scena eTravel Stage ponownie będzie przyciągać interesującym programem paneli, wystąpień i wykładów.

Zmiany i innowacje zawsze były siłą napędową branży turystycznej bardziej niż w jakimkolwiek innym sektorze – więc to nie przypadek, że na targach ITB Berlin 2024 segment technologii podróży ponownie będzie odgrywał wyjątkową rolę. Ponad 30 międzynarodowych wystawców zaprezentuje swoje produkty i pomysły w pięciu halach (5.1, 6.1, 7.1c, 8.1 i 10.1). Wśród nich znajdą się znane firmy (Amadeus, Sabre, Bewotec, ICEX España, Business Islandia i Business France) jak i aspirujące start-upy, które zaprezentują cały gamę najnowszych technologii wykorzystywanych w turystyce.

Targi ITB Berlin będą doskonałym miejscem, w którym miłośnicy technologii mogą wymieniać się wiedzą. A bogaty program na scenie eTravel w hali 6.1., który w tym roku zajmie się AI i Digital Destination, będzie tego dopełnieniem.

Szczegóły programu ITB Berlin Convention 2024 można znaleźć na stronie itb.com/itb-convention-program.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *