ITB Berlin: Albania krajem partnerskim w 2025

ITB Berlin
ITB Berlin
Fot. Messe Berlin

Za nieco ponad miesiąc zaczną się targi ITB w Berlinie. Tymczasem znany jest już oficjalny partner przyszłorocznej edycji. Tym razem będzie to Albania.

W tym roku w roli partnera wiodących targów turystycznych na świecie wystąpi egzotyczny Oman. W zeszłym – popadnemicznym – roku swoją atrakcyjność turystyczną zaprezentowała Gruzja. Za rok ITB „wraca” do Europy. Tym razem przyszedł czas na Albanię.

Jest to fascynujący i nieco egzotyczny kraj, coraz bardziej popularny wśród europejskich turystów, w tym także polskich. Przyciąga dziewiczą przyrodą i wielokulturowością. Organizatorzy berlińskich targów podkreślają, że przy wszystkich swoich zaletach Albania oferuje również wyjątkowo dobry stosunek ceny do jakości.

Jako oficjalny kraj goszczący ITB Berlin Albania będzie prezentować się publiczności B2B na kilka sposobów. Kraj ten będzie gospodarzem uroczystej gali otwarcia w CityCube Berlin w przeddzień targów ITB Berlin, w poniedziałek, 3 marca 2025 r. Albania zaprezentuje gościom między innymi swój tradycyjny folklor i ofertę kulinarną. Podczas targów Albania będzie miała obszerne stoisko. Oczekuje się także, że kraj ten odegra ważną rolę w programie Konwencji ITB Berlin, która odbędzie się równolegle z targami.

ITB Berlin 2024 odbędą się w dniach 5-7 marca 2024 r.

Autor: Agnieszka Nowak i Leszek Nowak (www.2ba.pl) na podstawie itb.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *