IV Forum Inteligentnego Rozwoju 28-29 listopada 2019 – Uniejów

Forum Inteligentnego Rozwoju

Forum Inteligentnego Rozwoju

Inwestycje w innowacje stają się obecnie koniecznością, by przetrwać na rynku. A gdzie rodzą się innowacje? Jak je zastosować w praktyce gospodarczej? Na te i wiele innych nurtujących pytań z punktu widzenia inteligentnego rozwoju znajdziesz odpowiedź podczas IV Forum Inteligentnego Rozwoju – unikalnego wydarzenia gospodarczego poświęconego innowacjom i inwestycjom, które przełożą się na zrównoważony rozwój gospodarki i życia w niedalekiej przyszłości.

500 uczestników – innowatorów i inwestorów – będzie debatowało podczas Forum, które odbędzie się w nowo otwartym ApartHotel Termy Uniejów. Nie zabraknie gości z zagranicy i Polaków, którzy obcują z innowacjami w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie czy Islandii. 28 listopada w panelu polsko-islandzkim „Uniejów – Grindavik tak wiele nas łączy” głos zabiorą Fannar Jonasson, Burmistrz Grindavik, Józef Kaczmarek, burmistrz Uniejowa czy Piotr Mikołajczyk, podróżnik, dziennikarz, licencjnowany przewodnik po Islandii. Po panelu nastąpi uroczyste podpisanie umowy partnerskiej między Uniejowem a Grindavik.

Swoim podejściem do wspierania innowacji podzieli się w czasie wydarzenia również Brock Dickinson, rezydent wykonawczy z Uniwersytetu Waterloo w Kanadzie. Głos zabiorą również osoby, które obcują z nowymi technologiami w Dolinie Krzemowej – Jowita Michalska, prezes Fundacji Digital University oraz Tomasz Kołodziejak, odpowiedzialny za rozwój nowych technologii w Samsungu. Wykład Jowity Michalskiej da odpowiedź na pytanie: Jakiego rodzaju inwestycje są obecnie najbardziej trendy wśród podmiotów działających w Dolinie Krzemowej?

Głównym organizatorem i inicjatorem Forum jest Centrum Inteligentnego Rozwoju, współorganizatorami Miasto i Gmina Uniejów i Grupa Eurokreator T&C.

Rejestracja oraz szczegółowe inforamcje na temat wydarzenia znajdują się na: www.irforum.pl

Dla członków Warszawskiej Izby Gospodarczej i Stowarzyszenia Polskich Mediów przygotowaliśmy darmowe zaproszenia w ramach biletu rozszerzonego. Podczas rejestracji proszę wykorzystać kod rabatowy WIG, żeby opłata za bilet nie została naliczona.

Forum Inteligentnego Rozwoju

Forum Inteligentnego Rozwoju

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *