IV Międzynarodowy Kongres Płatności Bezgotówkowych

Kongres pod hasłem: Transformując rynek płatności – Polska w awangardzie europejskiej

Miedzynarodowy-Kongres-Platnosci-Bezgotowkowych460-01

22-23 marca 2016 r. w warszawskim hotelu Sheraton odbędzie się IV Międzynarodowy Kongres Płatności Bezgotówkowych- największe tegoroczne wydarzenie na polskim rynku płatności.

Organizowane do tej pory z inicjatywy Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego (FROB) trzy kongresy płatności bezgotówkowych okazały się dużym sukcesem merytorycznym i organizacyjnym oraz wpisały w kalendarz tego typu wydarzeń poświęconych obrotowi bezgotówkowemu w Polsce.

Opinie zebrane wśród uczestników poprzednich kongresów potwierdziły ich funkcję jako platformy rzeczowej i inspirującej dyskusji na temat obecnej sytuacji panującej na rynku obrotu bezgotówkowego, jak i nowych trendów oraz innowacyjnych rozwiązań.

Kongres cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników. Zeszłoroczna edycja zgromadziła blisko 250 specjalistów szeroko rozumianej branży finansowej.

Miedzynarodowy-Kongres-Platnosci-Bezgotowkowych460-02

W trakcie obrad tegorocznego Kongresu zaplanowano poruszyć najistotniejsze z bieżących tematów – zarówno w prezentacjach, jak i w sesjach panelowych, w których będą uczestniczyć eksperci z Polski i Unii Europejskiej.

W czasie uroczystej Gali IV Międzynarodowego Kongresu Płatności Bezgotówkowych w dniu 22 marca 2016 r. zostaną wręczone nagrody eDukata.

Zgłaszać kandydatury w poszczególnych kategoriach może każdy – wystarczy przysłać zgłoszenie na adres biuro@frob.pl do 29 lutego 2016 r., podając dane swojego kandydata, kategorię nagrody i uzasadnienie.

Zapraszamy wszystkich do zgłaszania swoich kandydatur. O laureatach nagród z roku 2015 można przeczytać tutaj: http://frob.pl/nagrody-edukaty-rozdane/

Do 22 lutego 2016 r. obowiązuje specjalna cena uczestnictwa w Kongresie.

Szczegóły: www.kongresplatnosci.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *