Weekend w Krakowie oraz konferencja prasowa „Kraków steruje balonem nad Stanami Zjednoczonymi” – 15 września 2023, godz. 12.00, Kraków

Puchar Gordona Bennetta
Puchar Gordona Bennetta
Fot. Ewa Daszewska

Polska załoga startuje w Międzynarodowych Zawodach Balonów Wolnych o Puchar Gordona Bennetta. Balon polskiej załogi podczas zawodów będzie sterowany z Krakowa. Jak to możliwe?

Odpowiedź na to pytanie poznają Państwo na konferencji prasowej „Kraków steruje balonem nad Stanami Zjednoczonymi”, która odbędzie się w Krakowie 15 września o godz. 12.00 w Hotelu Galaxy.

Dla dziennikarzy zamiejscowych, biorących udział w konferencji prasowej proponujemy możliwość spędzenia weekendu w Krakowie, z dwoma noclegami w Hotelu Galaxy. Zapewniamy także transport z Warszawy do Krakowa w dn. 15.09. oraz z Krakowa do Warszawy w dn. 17.09.

Koszty noclegów i transportu pokrywa Organizator.

Osoby zainteresowane weekendowym pobytem w Krakowie
oraz udziałem w konferencji prosimy są o akredytację:
https://media.szef.co/formularze/krakow-steruje-balonem

Podczas konferencji Jacek Bogdański, pilot sterujący balonem polskiej załogi podczas Międzynarodowych Zawodach Balonów Wolnych, opowie jak to możliwe, że balon polskiej załogi będzie sterowany z Krakowa.

W programie konferencji znalazło się także wzniesienie balonem widokowym ponad 200 metrów nad ziemię oraz pokaz kosza przedwojennego balonu, w którym polska załoga wygrała wtedy Puchar Gordona Bennetta.

Patronat nad konferencją sprawuje Stowarzyszenie Polskich Mediów.

Konferencja „Kraków steruje balonem nad Stanami Zjednoczonymi”

  • 15 września 2023, godz. 12.00
  • Hotel Galaxy – Kraków

Dla dziennikarzy zamiejscowych możliwy jest nocleg ze śniadaniem.

Więcej o Pucharze Gordona Bennetta TUTAJ >

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *