Konferencja prasowa Urzędu Patentowego – 22.03.2019, godz. 11.00

Urząd Patentowy RP

Urząd Patentowy RPUrząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej serdecznie zaprasza na konferencję prasową: „Kreatywność wymaga ochrony. Osiągnięcia minionego stulecia i perspektywy rozwoju”.

Konferencja odbędzie się w dniu 22 marca 2019 r. (piątek) o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu Patentowego RP, Al. Niepodległości 188/192 w Warszawie, sala 557; 5 piętro.

Program konferencji obejmuje prezentację m.in. następujących zagadnień:

  • Przedstawienie danych nt. wyników działalności Urzędu Patentowego RP w odniesieniu do zgłoszeń wynalazków, wzorów użytkowych, znaków towarowych, wzorów przemysłowych i topografii układów scalonych.
  • Umiędzynarodowienie ochrony wynalazków. Walidacje patentów europejskich na terenie Polski. Zgłoszenia o udzielenie patentu europejskiego. Działalność Wyszehradzkiego Instytutu Patentowego.
  • 100-lecie przystąpienia Polski do Konwencji Paryskiej o ochronie własności przemysłowej.
  • 15-lecie przystąpienia Polski do Europejskiej Organizacji Patentowej i współpracy z Europejskim Urzędem Patentowym
  • 15-lecie przystąpienia Polski do unijnego systemu ochrony znaków towarowych, wzorów przemysłowych i oznaczeń geograficznych. Współpraca z Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej

Po konferencji organizatorzy serdecznie zapraszają na poczęstunek oraz dyskusje kuluarowe. Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na adres e-mail: ataukert@uprp.pl.

Dodatkowych informacji udziela:
Adam Taukert
Rzecznik Prasowy
Urzędu Patentowego RP
tel. +48 22 579 00 50
e.mail: ataukert@uprp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *