Kraftowa oferta w czterech smakach

Jacek Czauderna, właściciel i twórca marki The Legendary Jack’s Bar & Restaurant

Piwo The Legendary Jack’s Beer zostało stworzone z myślą o miłośnikach amerykańskiej kuchni i smakoszach piwa kraftowego. Właśnie o tym przekonano nas na konferencji prasowej, która odbyła się w restauracji The Legendary Jack’s Bar, na Brackiej 18 w Warszawie.

Piwa, warzone w zaprzyjaźnionym z siecią browarze Wąsosz, nie są poddawane procesowi pasteryzacji. Nie są również filtrowane, dzięki czemu zachowują najwyższą rzemieślniczą jakość. Produkcja zgodna z tymi standardami podnosi jakość trunku i gwarantuje doskonały i głęboki smak.

Maciej Stokowski, twórca marki piw The Legendary Jack’s Beer

Wbrew pozorom nic tak nie podkreśla smaku wyśmienitych dań rodem zza oceanu, jak złocisty napój z nutką goryczy. Do wyboru mamy cztery niepasteryzowane i, co ważne, niefiltrowane piwa.

– Nowe cztery smaki piwa to odpowiedź na zainteresowanie złotym trunkiem wśród gości restauracji należących do sieci. Po sukcesie Jack’s Beer, który stał się kultowym napojem w naszych lokalach, przyszła pora na dodanie zróżnicowanej smakowo oferty piw. Od sierpnia br. są one dostępne w każdej z czterech naszych restauracji – w Warszawie, Gdańsku, Sopocie oraz Łodzi – mówi Jacek Czauderna, właściciel i twórca marki The Legendary Jack’s Bar & Restaurant.

Krzysztof Wróblewski, szef kuchni w warszawskiej restauracji The Legendary Jack’s Bar

Nuty orzeźwiającej goryczki, cytrusowych posmaków czy bogaty bukiet ciemnego lagera zapewne trafią w gusta piwoszy, ale także innych gości. The Legendary Jack’s Bar & Restaurant umiejętnie łączy wyśmienitą kuchnię z  wydarzeniami artystycznymi. Kameralna i przyjazna atmosfera, różnorodne menu proponowane przez szefów kuchni oraz organizowane w restauracjach koncerty to specyfika tych wyjątkowych miejsc. Wrażenia niefiltrowane!

Marek Traczyk, prezes SPM , współorganizator konferencji
Prezentacja oryginalnych kufli piwnych
Marcin Staszek, piosenkarz uświetniający część rozrywkową konferencji
Uczestnicy konferencji prasowej
Restauracja The Legendary Jack’s Bar na Brackiej 18 w Warszawie

foto: Mirosław Dariusz Gleb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *