Laureaci konkursu GDZIE NA MAZOWSZE

Na konkurs Polskiej Organizacji Turystycznej zostało nadesłanych kilkadziesiąt zdjęć, dzięki którym można poznać piękne miejsca na Mazowszu. Gratulujemy zwyciężczyni oraz wyróżnionym. Jedźmy na Mazowsze, bo jest piękne i warto je poznawać!

ZWYCIĘSKIE ZDJĘCIE

Laureaci konkursu GDZIE NA MAZOWSZE

Zdjęcie zrobione w miejscowości Trzciniec Duży wieś, w pobliżu Kosowa Lackiego. Nasza wieś, może nie jest najciekawszym miejscem na Mazowszu do odwiedzin, ale jest tu cisza, spokój, wokół lasy. W pobliżu naszej wsi są miejsca które warto zobaczyć np. kościół pod wezwaniem NMP w Kosowie Lackim, muzeum w Treblince, Zamek i zbrojownia Liw, muzeum rolnictwa w Ciechanowcu. Autorka: aga0144.

WYRÓŻNIENIA

Laureaci konkursu GDZIE NA MAZOWSZE

Zdjęcie zrobione nad rzeką Bug w miejscowości Brańszczyk. W samej miejscowości jest kameralny skansen, ale dla mnie, wędkarza i człowieka kochającego spędzać czas na łonie natury, właśnie to miejsce nad rzeką jest magiczne. Dojazd autem jest bardzo dobry, a na namiot & piknik miejsca dużo. Autor: hubert.wzl

Laureaci konkursu GDZIE NA MAZOWSZE

Miejsce polecane: Wrzosowisko Mostówka. Gdzie: Mostówka na północ od Warszawy (ok. 45 min samochodem). Dlaczego: bo blisko Warszawy, bo miejsce jest piękne, bo wrzosy to nie wszystko, jest tam piękny las i wydmy. Super miejsce do zabawy dla dzieci oraz jako plener fotograficzny. Autorka: catharine.marie.

Laureaci konkursu GDZIE NA MAZOWSZE

Białobrzegi nad Pilicą kiedyś miasteczko turystyczne. Do dziś nad rzeką są małe, drewniane domki, które można wynająć. Dookoła pełno malowniczych tras rowerowych i przede wszystkim natura. A tu jej nie brakuje. Jelenie, sarny, zające, pola przepełnione złotem i zielone lasy. To miejsce, gdzie można totalnie odciąć się od świata i być jedną stopą w czasach gdzie choć na chwile czas się zatrzymuje. A najpiękniejsze są tu poranki i wieczory kiedy słońce jest wyjątkowe i zapach ziół, zbóż i rosy unosi się w powietrzu. Coś wyjątkowego nigdzie nie ma takiego klimatu jak tu. Autorka: kaajablonska.

(mrot)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *