Nick Vujicic w Polsce

W imieniu organizatorów Milewski & Partnerzy oraz Success Resources zapraszamy  Państwa do uczestnictwa w kongresie, którego główną gwiazdą będzie  Nick Vujicic – obecnie największy mówca motywacyjny na świecie. Jak piszą organizatorzy – To określenie, to za mało by oddać wielkość tego człowieka. Jak bowiem określić kogoś kto urodził się bez rąk i nóg, a nie tylko nie przeszkodziło mu to w normalnym życiu, ale i stało się siłą do inspirowania milionów ludzi?

To Gigant życia, który odwiedza na drugim końcu świata wioski pełne dzieci zarażonych HIV po to, aby dodać im siły w walce o życie. Wszędzie tam, gdzie innym zagląda strach w oczy, pojawia się Nick. Jego życie i to kim jest niesie niezwykle ważne przesłanie – żyj bez ograniczeń bez względu na sytuację, w której się aktualnie znajdujesz. Organizatorzy pragną, aby jego wyjątkowa historia stała się również podstawą wyjątkowego widowiska artystycznego – tańca, muzyki i śpiewu, które pobudzą wszystkie zmysły i dadzą ludziom energię do przezwyciężenia swoich ograniczeń.

Organizatorzy mają nadzieję, że postawa jaką prezentują Nick Vujicic, Les Brown i wyjątkowi goście będą wyjątkowym preludium do kształtowania takich wartości jak: miłość, wiara, człowieczeństwo wśród ludzi.

Kongres odbędzie się 30 kwietnia 2015 r., w INEA Stadion, Poznań. Czas trwania: 10:00 – 20:00

www.zyciebezograniczen.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *