Nowo otwarty Zakład Odnowy Biologicznej w Hotelu Gromada w Busku – Zdroju

Nowy Zakład Odnowy Biologicznej w Hotelu Gromada w Busku – Zdroju

Nowy Zakład Odnowy Biologicznej w Hotelu Gromada w Busku – Zdroju

Hotel*** Gromada w Busku – Zdroju to niezwykłe miejsce. Hotel jest położony w uzdrowiskowej części popularnego kurortu, tuż przy zabytkowym Parku Zdrojowym, Pijalni Wód oraz wybudowaną w tym roku, a otwieraną w 2021 roku tężnią solankową. Położenie oraz wyjątkowy mikroklimat sprawiają, że w Hotelu Gromada panują idealne warunki do odprężającego relaksu i poprawy zdrowia. To doskonałe miejsce na wypoczynek, połączony z zabiegami zdrowotnymi i regenerującymi.

Hotel*** Gromada oferuje swoim Gościom 50 pokoi.

W hotelu znajduje się, otwarty w październiku 2020 roku, Zakład Odnowy Biologicznej, który dysponuje 10 gabinetami zabiegowymi, salą z przyrządami do ćwiczeń cardio. Zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt zabiegowy.

Goście mogą zregenerować siły oraz poprawić ogólną sprawność ruchową.

Nowy Zakład Odnowy Biologicznej w Hotelu Gromada w Busku – Zdroju

Zabiegi i ćwiczenie odbywają się pod kontrolą fizjoterapeuty. W Zakładzie dostępna jest również sala do wypoczynku, w której można zrelaksować się pomiędzy zabiegami. Bogata oferta zabiegów z zakresu balneoterapii, hydroterapii, masaży oraz kinezyterapii indywidualnej pomoże przy schorzeniach narządu ruchu, problemach reumatycznych oraz skórnych.

Zgodnie z hasłem „Jedz zdrowo i smacznie” dla naszych Gości oddaliśmy w hotelu w nowej odsłonie restaurację oraz kawiarnię „Gromada“. Aranżacja wnętrza restauracji i kawiarni łączy charakter obiektu z nastrojowym klimatem, sprzyjającym temu, aby nasi Goście czuli się jak w domu. Serwujemy smaczne i różnorodne dania kuchni polskiej, oparte na produktach regionalnych, uwzględniając w menu dania przygotowane specjalnie dla grupy seniorów.

Miłośnicy długich spacerów mogą także skorzystać z wypożyczalni kijków Nordic Walking. W sezonie wiosenno-letnim można zorganizować wycieczkę szlakami malowniczej Ziemi Buskiej, korzystając z bazy rowerowej w hotelu.

Nowy Zakład Odnowy Biologicznej w Hotelu Gromada w Busku – Zdroju

Goście hotelu mają możliwość uczestnictwa w fakultatywnych wycieczkach tematycznych, na przykład do Olejarni Zagłoby w Mikułowicach na tłoczenie olejów metodą naturalną lub do Winnicy Zbrodzice z degustacją wielu gatunków wina. Co środę, w ramach edukacji o tradycjach regionu, istnieje możliwość wyjścia na spotkanie do Izby Chleba przy kościele Św. Brata Alberta, podczas którego kulminacyjnym momentem jest poczęstunek z podpłomyków wypieczonych w tradycyjnym piecu chlebowym.

Zgodnie z hasłem Uzdrowiska Busko – Zdrój „Zdrowie dla wszystkich“ zapraszamy wszystkich po zdrowie do Zakładu Odnowy Biologicznej w Hotelu Gromada w Busku – Zdroju.

Materiał przekazany przez Dział Marketingu i Wsparcia Sprzedaży OST „GROMADA”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *